Jump to content
Българският форум за музиканти

Distortion


Drack

Recommended Posts

Решил съм да си купя някакво битово дисторжънче. Свиря главно в нас си, но дисторжъна ми е вграден в кубето и нещо не ме радва..

Та ориентирайте ме към нещо семпло което да ми върши работа :(

Аматьор съм, не съм претенциозен. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

щом нямаш претенции и щом аматьор - това незначи че нещо качествено би дошло зле ама ...

 

 

....пуууффф ми behringer ultra metal би те задоволил май

 

а и за 50 лв си го бива.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метал свиря общо взето, но абе имам си вкусове във всички стилове що има китара :(

Около 50лв ми звучи добре.

Мерси за бързия отговор, ще се информирам за тая джаджа..

Редактирано от Drack
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми каза че не е претенциозен.....

 

drack пич, излез и тръгни към някой магазин - пробвай няколко диста според парите си харесай - си някой и ако се съмняваш в качествата му мое да се допиташ до съфорумците ти....

 

айде късмет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи какво ти е кубето - модел това оноева. Защото тоя дист за 50 лева като нищо може да не ти хареса повече от драйва на кубето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, тогава няма никаква гаранция че тоя за 50 ще ти хареса много. Зависи от колко време свириш и колко ти е добър слуха имаш ли изградени критерии и т.н.

Най-добре си вземи китарата, иди в някой магазин и питай какво могат да ти предложат, пъхни се в усилвателя, който най-наподобява твоя и ако ти хареса взимай. Имай предвид, че това, което ще ти хареса може да струва и доста над 50 кинта :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sansamp-a около 150 кинта ли беше ? Питам, защото и аз мисля скоро да си взема едно дисторшън педалче, а доколкото четох и слушах семпли от него звука много ме радва :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sansamp-a около 150 кинта ли беше ? Питам, защото и аз мисля скоро да си взема едно дисторшън педалче, а доколкото четох и слушах семпли от него звука много ме радва :thumbs_up:

 

 

Поправка-по 120 са:bravo: Писах си с Ники, защото и аз се интересувам:bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yakiya на мен твоето педалче (в добрия смисъл на думата) ми хвана окото то и аз имам сансамп от никифена ама колкото повече толкова повече :punk_guitar: ама не видях от къде си предполагам не си от пловдив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.