Jump to content
Българският форум за музиканти

Здраво свирене


johniebgood

Recommended Posts

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мерси , колега , очакваме включване и от твоя страна :-( , че много се застоя темата , май няма много мераклии наоколо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Arcturus са много повече от метал те въведоха новото понятие Авангард просто са велика банда препоръчвам на всички музиканти просто да ги чуят по-задълбочено защото определено са за освидетелстване! :П Джони много хубаво видео! много ми хареса а бтв забелязах, че май единия адаптер ти е ЕМГ? или и двата? много готин звук!поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10х и двата ми адаптера са EMG,този бас го купих преди години от Митко-фънка и той беше сменил оригиналните (бартолини,мисля) с тези , за което не съжелявам въобще.А звука си е натуралния и съм добавил лек хорус.Ти доколкото виждам цепиш с Ямаха,нали,като на Миюнг,но 5 струнна?А чувал ли си за една банда - "Циник" , ако не си , намери ги , ще те изкефят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10х и двата ми адаптера са EMG,този бас го купих преди години от Митко-фънка и той беше сменил оригиналните (бартолини,мисля) с тези , за което не съжелявам въобще.А звука си е натуралния и съм добавил лек хорус.Ти доколкото виждам цепиш с Ямаха,нали,като на Миюнг,но 5 струнна?А чувал ли си за една банда - "Циник" , ако не си , намери ги , ще те изкефят!

 

Ам да Ямаха е но не е като на Джон от Дрийм Тиътър пак е RBX ama e 375 пак активна неговата е със Сиймор Дънкан хъмбъкер и е 5 болта на грифа и много по-добро изпълнение и 3 пъти по скъпа, но аз съм много доволен от моята!До сега не съм видял проблеми с нея ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, аз съм фен на Ямахите,кефи ме TRB1006,като на Патитучи ,но не сигничър,по обясними причини.Тази година,ако ми остане време да мина през Тhomann,ще пробвам една такава,пък ако ми хареса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те ако си земеш такова животно направо ще се размажа!Не че съм го пробвал, но просто което съм гледал и слушал с него има толкова мек приятен звук!!!Страхотно звучи,страхотно изглежда е само пробването не съм направил още, но може и да го срещна някъде по магазините в Пловдив и София.Само че за мен 1005 че още не съм фен на 6 струнните не знам защо може би защото не съм барал до ся 6 струнка :punk_guitar: лудница! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го пипна,живот и здраве ще видя,аз харесвам малко по-среднист саунд,но в ръцете на Патитучи ме кефи максимално,ако и в моите звучи така....Ще видим.А и цената не му е много страшна-към 800 евро,а в БГ забрави да ги има,само с изписване ,но не смея така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

него не му е тва работата 100 процента , сигурно свири 1-2 часа после отива на работа а вечер сигурно свири някъде . Аз като бях в барселона видях много талантливи артисти на улицата и все пак знам че това не и ем работата . Те не се възприемат като България - щом свири на улицата значи е беден тъпак без талант , там тези хора се уважават....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.