Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

само да не вали че ше му е*а майката :evil:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, жалко... тъй ми се щеше пак да послушам Балканджи. Ювиги ги чувам за пръв път, но би ми било интересно. Няма да мога да дойда, щото днес отпътувах от София, ама пожелавам успех на групите, а и да не вали най-вече, щом като ще е на открито!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ама пожелавам успех на групите, а и да не вали най-вече, щом като ще е на открито!

Благодаря :hello: Дано наистина не се скапе времето... :dance:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа :green: днес не съм на работа :dance: и ще дойда да ви погледам B) ! Даже може да направим сбирка на форума :):beer:

Успех :D

Редактирано от Drums_master

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амче оти'доме,ви'деме и посви'риме...отзиви?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко !!!

Етно рока никак не ми е по вкуса, но иначе разбихте, евала !!! :rolleyes::ph34r::godbless:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен най-много ми харесаха песните на ювиги :rolleyes::ph34r::ph34r: случайно да имате албуми за продан,или някъде откъде се дърпат песните ви :godbless: :hello:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е беше невероятно, направо ни разбихте.

Ювиги бяхте супер, направо се разбих. На Dream Theater можеше да свирите нещо различно от Pull Me Under, вярно е, че нея най-много хора я знаят, ама ако бяхте изсвирили нещо като Under a Glass Moon примерно, много хора щяхме да си умрем и да не знаем къде сме, не че на Pull Me Under не се разбихме, пък и е по-добре от Du Hast-а на Балканджи, концерта си беше направо лудница.

За Балканджи нямам какво да кажа, убийствени както винаги. Мисля, че си направиха много нови фенове сред тези, които бяха там. Показахте на събралата се тълпа какво е това истински фолк метъл (или истинско каквото е там). :green: Образовахте малко феновете на Епизод с истинска българска музика.

Самите Епизод ми се сториха леко скучнички и си тръгнах, ако е имало нещо интересно, което съм пропуснал да чудя/видя кажете.

А иначе и публиката беше яка, вярно, че явно бяха главно фенове на Епизод, но все пак беше приятно, особено на първите няколко песни на Епизод, на които останах. Приятно е да слушаш толкова хора събрали се да пеят тези неща. А и преди това да си умират от кеф на българска музика по време на изпълнението на Балканджи... И това със знамето беше яко.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше страхотно :exclaim: :exclaim: ;)

Но се чувствам като пълен идиот, защото това ми беше първото слушане и на Ювиги, и на Балканджи :wall: :):nono: Първото от мнооооогото :exclaim: :exclaim: :exclaim: ;)

Искам Балканджи на 3ти октомври в СУ :exclaim: :idea: Искам искам искам пък ;););):pray:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е че какво му беше на Ду Хаст-а ?! Оупън йор майнд :idea: ;)

Ювиги и Балканджи общо взето нямаха пропуск

За Епизод - идеята е просто да се оставиш на емоцията на самата поезия. Като мелодия, ритмика, сценично поведение, изобщо оригиналност .............. ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Беше страхотно :exclaim: :exclaim: ;)

Но се чувствам като пълен идиот, защото това ми беше първото слушане и на Ювиги, и на Балканджи :wall: :):nono: Първото от мнооооогото :exclaim: :exclaim: :exclaim: ;)

Искам Балканджи на 3ти октомври в СУ :exclaim: :idea: Искам искам искам пък ;););):pray:

Получаваш Ювиги на 3ти октомври в клуб Фенс ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като изключим факта че след погото ме боли по голямата част от тялото беше мноо яко

първата гръпа (ех не и запомних името) бяха с някъв по лек стил леко ми допаднаха

ювиги имаха парчета които много ми допаднаха като стил

балканджи ми станаха по едно време много еднообразни

епизод режеха глави ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.