Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Група Ювиги ще свири в клуб Fans на 08(сряда) юни от 22:00. На авторските неща можем да им сложим етикет хеви прогресив за по-лесно <_< Иначе ще свирим повече кавъри (от арт рок до траш и индъстриъл), ще бъде готино, заповядайте :hello:

Редактирано от Yiwigi

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде хора, тъкмо ще се запознаем и ще пием по бира :P

Инъче музиката наистина ще е разнообразна - Maiden, Theater, Queesnryche, Kamelot, Metallica, Marillion...и всякакви такиви ;)

:P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз нещо се обърках - я се представете кой - кой е :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо си се объркал? :lol:

Аз съм тоя високия с дългата коса :) , момчето зад клавира с черната коса и фланелката за Ники Баровски е Yiwigi...Другите двама са Вальо - китара и Кацко - барабани :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето аз свиря с китарата на Burton :lol: А той самият си свири с неговия си бас. Ние тримата с другия китарист се сменихме на всички инструменти:

Burton - бас, китара, вокали

Другия китарист Вальо - китара, бас, вокали

Аз - китара, клавир, бас, вокали

Въобще мултифункционални :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Защо си се объркал?  :)

:arrow:

Общо взето аз свиря с китарата на Burton  :) А той самият си свири с неговия си бас. Ние тримата с другия китарист се сменихме на всички инструменти:

Burton - бас, китара, вокали

Другия китарист Вальо - китара, бас, вокали

Аз - китара, клавир, бас, вокали

:lol:

Сега обаче ми се изяснихте :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Група "Ювиги" ви кани пак в клуб Фенс на 13.07! Свирим хеви-прогресив (авторските неща) и много кавъри от Марилиън, до Фиър Фектъри!

Начален час към 22:00! Ще бъде годино, заповядайте :D

П.С. Ето снимки от последния път:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/panayot_sola...r=/f690&.src=ph

Редактирано от Yiwigi

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hello: Мерси! :bravo:

И ние се надяваме да дойдат повече хора от форума :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам възможност да дойда, но искам да попитам за китарката тип "Експлорер": самоделка ли е?

Питам, защото не съм виждал такава и има доста "къстъм" излъчване. :bravo:

Rock on!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже Burton е в София аз ще отговоря!

Виж тази тема, доста си поговорихме там за тая красота :bravo:

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=1943

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ювиги и Балканджи ще свирят на рокфестивала "Градът и аз" на 17 септември, събота, Южен парк, начало 18ч.

ще има много българска музика, бира и ;) , така че идвайте смело :hello:

ето повече инфо за фестивала:

По повод празника на София и на българската православна църква - 'Св. София, Вяра, Надежда, Любов', от 16 до 18 септември в столичния Южен парк ще се проведе фестивалът "Градът и аз". В три поредни вечери на една сцена ще свирят 14 млади рок, алтърнатив и пънк групи.

Събитието се организира за трети път - първият е миналата (2004) година, също по повод 17 септември, а вторият - на Нова година. Амбициите на организаторите от ФБР (Фонадация Български Рок) са то да се превърне в традиция и да включва както още дати, като Велиден, например, така и нови сцени, извън София. Идеен двигател на "Градът и аз" е Ивайло Крайчовски.

Тази година той е подбрал и поканил артисти като Каскадьори и Awake - или с други думи талантите на БГ Радио, Епизод и Балканджи - или едни от най-патриотично настроените български групи, а също и цял отбор пънк-рок и алтернативни млади групи, като Inferno, Waste of Time и Пецко с неговата банда. За Avtora.com Г-н Крайчовски подчерта, че група Каскадьори този път ще се изяви без Васко Кръпката и Камен Кацата, а в музиката, която в продължение на три дни ще огласява Южен парк, ще преобладават авторските, изпълнени на български език песни.

Първите два дни, тъй като са работни, рокмаратонът ще стартира в 18:00 ч., а на 18 септември, неделя, в ранния следобед. Организатори на проявата са Столична община и ФБР.

Лайн-ъп:

16 септември - БГ таланти на БГ радио – Фронтеро, Каскадьори, Декор, Awake

17 септември - Рок фестивал с Епизод, Ювиги и Балканджи

18 септември - Пънк-рок и алтърнатив с Inferno, Rent a Car, Waste of Time, Catalyst, The Purple Patch, Just и Бандата на Пецко

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.