Jump to content
Българският форум за музиканти

Дайте Мнение Плссссс


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Ами аз много се колебаех дали да го постна тоя пост ама ай смейте се :(

...всъщност ми се ще всеки да каже кво мисли ако му се занимава да ги преслуша (за което благодаря предварително)

 

П.С.:Коментарите да не се отнасят за саунда и миксирането щото знам че са ужасни (Правени са направо от миксера на касетка и после на MP3 с един стар уокмен вързан към PC) :D

 

П.П.С.:Малко инфо за бандата:

С барабаниста свирим вече половин година заедно иначе сменяхме на няколко пъти клавирите ,ритъм китарата (аз съм соло) и баса...с тази клавиристка свирим за 4 път а с вокалистката за 2 тъй че да не плюете много :(

иначе всички свирим от не повече от 2 год и 1/2 на инструментите (аз имам ел китара от април миналата година преди свирех на една ИЗКЛЮЧИТЕЛНО скапана малка кухарка)

барабаниста няма собствени барабани свири на барабани от 3/4 год (откакто ходим по репетиционни, иначе от 2 год си тупа у тях си на възглавнички :wow:)

клавиристката няма клавири всъщост и за тва и е трудно като сяда не пред пианото а пред клавира (който е свирил знае - разликата е от небето до земята)

 

3xП.С:Даже коментари да дават само тия дет им е харесало хаха :beer:

 

Репетиция

 

Песните са:

 

Therion - Black Sun

Helloween - Future World

Children Of Bodom - Lake Bodom

Nightwish - Tutankhamen

 

4xП.С.:Знам че тука 98% от хората са некви изруди (в добрия смисъл) и не моа се меря с никой ама бъдете малко по снизходителни да не ме освиркате много да се откажа от китарата и да ставам бояджия и да праа така :D ама с четка за боя в ръка пред някоя стена :(

Редактирано от Ohial Ixela
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен сте супер !! :beer:

Добре ги праскаш солата :guitar:

Искам само да попитам на колко години ви е вокалката ???

Щото ми се струва, че пее доста яко, а талантливи момичета има все по-рядко!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Crimson

еми радвам се че те кефят щото на едно друго място ми казаха 'много сте жалки горките'...а аз вокалистката...

ми то имаше и мнения за нея от сорта на 'аз на две ракии по-добре ше ги праа нещата' които бяха съвсем сериозни ама и мен ме кефи как се справя...тя всъщност е на 17...има още време да си развива гласа

П.С.:бтв пратих тия записи на една друга и тя каза че би се справила по-добре от тази и нея ще я прослушаме другия път...тъй че ако евентуално я сменим тази мога да те свържа с тази от записите ако си търсиш...ама само ако я сменим хаха ;)

иначе не си я давам :metalist:

те 'ората са си казАли - дръж си питомното а не гони дивото

та вероятността да я сменим е малка ама ако въпреки туй така се развият нещата ще имам предвид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами пратих нещата и на Gmail акаунта за тези които нямат достъп до BG Free сървърите

Ами аз сега проверих и няма нищо ... (?) :think: :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Браво!

За възможностите , възраста и "стажа"! Супер!

Много се изкефих на "НайтУиш"

 

 

:metalist:

 

 

абе направо супер!!!!!!!

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що проверих 2 от песните вече ги има в Gmail...би трябвало след малко и другите две да пристигнат

 

@Nalbantov

мерси мерси...аз пък кат чух твойте парчета и се накефих адски много и си казах 'ебаси еи така искам да свиря...' тъй че съм си намислил да те гоня :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе не си я давам :no:

те 'ората са си казАли - дръж си питомното а не гони дивото

та вероятността да я сменим е малка ама ако въпреки туй така се развият нещата ще имам предвид

Ех деееба :(

Ohial искам да ти кажа, че аз тепърва почвам да свиря с група,така че ще мине време доката се "смажем", ако мога да се изразя така!!

Но главната идея е, че аз по принцип ще пея и ще свиря(дано да смогна :pray:),а та другите от групата викат: "Я потърси ти и женски глас!"

Та затуй ако нямаш нищо против някой път ще ти пратя некое ЛС да ме свържеш с тая мацка??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз много се колебаех дали да го постна тоя пост ама ай смейте се :lol:

...всъщност ми се ще всеки да каже кво мисли ако му се занимава да ги преслуша (за което благодаря предварително)

 

П.С.:Коментарите да не се отнасят за саунда и миксирането щото знам че са ужасни (Правени са направо от миксера на касетка и после на MP3 с един стар уокмен вързан към PC) :D

 

П.П.С.:Малко инфо за бандата:

С барабаниста свирим вече половин година заедно иначе сменяхме на няколко пъти клавирите ,ритъм китарата (аз съм соло) и баса...с тази клавиристка свирим за 4 път а с вокалистката за 2 тъй че да не плюете много :(

иначе всички свирим от не повече от 2 год и 1/2 на инструментите (аз имам ел китара от април миналата година преди свирех на една ИЗКЛЮЧИТЕЛНО скапана малка кухарка)

барабаниста няма собствени барабани свири на барабани от 3/4 год (откакто ходим по репетиционни, иначе от 2 год си тупа у тях си на възглавнички :wow:)

клавиристката няма клавири всъщост и за тва и е трудно като сяда не пред пианото а пред клавира (който е свирил знае - разликата е от небето до земята)

 

3xП.С:Даже коментари да дават само тия дет им е харесало хаха :P

 

Репетиция

 

Песните са:

 

Therion - Black Sun

Helloween - Future World

Children Of Bodom - Lake Bodom

Nightwish - Tutankhamen

 

4xП.С.:Знам че тука 98% от хората са некви изруди (в добрия смисъл) и не моа се меря с никой ама бъдете малко по снизходителни да не ме освиркате много да се откажа от китарата и да ставам бояджия и да праа така :no: ама с четка за боя в ръка пред някоя стена :pray:

пич, малко пренебрежително едва ли не си свалих едно от парчетата, в очакване да чуя нещо от рода на едни записи дето бяхме правили с една от бившите ми групи преди няколко години :D:D:D но останах приятно изненадан от това което чух ;) ако само малко бяхте намалили вокала щеше да е без грешка просто. браво момчета и момичета. само така!!! :pray::no::(

страшно добре се справяте. продължавайте в същия дух ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос :))

Научили сте си домашните супер:singer: Поне по това , което прочетой за състоянието на групата сте си супер!Продължавайте напред.

Може би един съвет...за барабаниста специално, да свири с метроном, че ту изостава, ту забързва.Иначе се справя с брейковете момчето:))

И на вокалката евала!След година тренировки вече ще има страхотно оформен глас.Мога да и дам телефон на един мн добър и не чак толкова скъп педагог.

Китари - супер.Личи си положения труд и много добре върти солата:) Критиката ми е само върху някой неточно извадени тонове, но никой не е казал че кавърите трябва да се 1:1 :))

Клавири - Екстра!

Ами коментара ми е че ако продължите да работите осърдно ви чакат много успехи , защото сте талантливи. :nono::):nono: :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.