Jump to content
Българският форум за музиканти

БГ Урок по барабани


Recommended Posts

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пецко рулираааа :icon_shithappens:

Респект, колкото повече такива уроци, толкова повече....

 

P:S:Мноо ме кефат пичовете дето почнаха да разсуждават без да си дават сметка за гаврата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers: Е бати тъпнята тоя свири като вожда Черния Чайник ве само от лакти :hysterical:

 

 

Ти луд ли си...това е за начинаещи както каза колегата beatle :) На Уекъл уроците нищо не струват...т'ва рудименти...т'ва лакти...т'ва хиксОване...яки бийтове...къде ще видиш нещо по пълноценно ;) И все пак...нека да е весело,така малко качамак преди празниците не е излишен.Мир на цялата гилдия :recourse:

Редактирано от ^Drum_Master^
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БОЖЕЕЕЕ!!!

Май никой не е схванал шегата в цялата работа!!

Аз в интерес на истината останах очарован как Пецко свири на барабани , незнаех че е барал някога свещенния инструмент , мислех че само китара бичи!!!

Надявам се да не съм сгрешил в преценката си че е шегаджийски клип!!

за неразбралите (Боги не се сърди) пича не е дръмър и просто се лигави , а за другите коментари нямам думи!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахах;) абе народе, вие виждали ли сте как свири соло през двата си крака бе???? нещо към Суинга да сте ходили???еххееххехех;):greenangel::):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A като стане време за райда, какво правиш? Кръстосваш ръцете може би?

 

Обръщам ръцете,дясна на райда лява на барабанчето,но не съм барабанист,баса ме кефи повече вече,свиря само за удоволствие на барабаните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БОЖЕЕЕЕ!!!

Май никой не е схванал шегата в цялата работа!!

Аз в интерес на истината останах очарован как Пецко свири на барабани , незнаех че е барал някога свещенния инструмент , мислех че само китара бичи!!!

Надявам се да не съм сгрешил в преценката си че е шегаджийски клип!!

за неразбралите (Боги не се сърди) пича не е дръмър и просто се лигави , а за другите коментари нямам думи!!

 

 

Хахахаааа еее ми така кажете бе...всички взеха да си пускат зъбките,че и аз по енерция като овца след стадото ;) Да чакаме клипче с китарата значи :greenangel::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаааа еее ми така кажете бе...всички взеха да си пускат зъбките,че и аз по енерция като овца след стадото :metalist: Да чакаме клипче с китарата значи :D:recourse:

Ами струва си да се види да ти кажа:)

Редактирано от Jorkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.