Към съдържанието

Снимка

Rockfire

• Please log in to reply
15 отговора на тази тема

#16 rockfire

rockfire

Неспасяем

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3134 Мнения:
  • Инструмент:Guitar

Публикувано 26 януари 2012 - 16:02

Понеже човека е любител на сапунени сериали /от една възраст нататък е така/ ще отговоря публично,както си е позволил той да напада!
В самото цитирано изречение "Изчакай малко , че един твой градски иска говорител -да не опаковам 2 пъти-хем ще си поделите пътните..."- някъде упоменато ли е ,че има сделка и трябва да стане както си заявил ,че купуваш кутията?

"Взимам само кутията-30лв."-В това изречение изразяваш желание за нещо-означава ли автоматично ,че съм съгласен ?Или така си преценил за себе си?
Изявих желание да я изпратя, защото се появи клиент за говорителя от София,който след 2 часа се отказа...Също така ти проявяваше интерес към 2 говорителя и аз се съгласих да поставя единия в кутията!Защо лъжеш ,че няма снимки на говорителя-стоят си там от една година и са ги виждали десетки съфорумци!
Ето я снимката на говорителя и съм сигурен ,че ти я пратих:

http://rockfirebg.sn...287261.24123702

След това се отказа и от говорителя!
По тази логика се отказвам и аз ,както и не съм длъжен да се обеснявам защо и как!
Накратко няма изречение,в което да казвам да си пратиш данните за да получиш стоката-вижда се в цитата ти!
Ще си премълча и обидните думи които отправи по мой адрес на лични,за да разбереш ,че първия път винаги има прошка!

Може да си добър майстор на цигулки -всекиму уважение :godbless: ,но да се говори на килограм като на седянка :whistle: не е най доброто за човек на твойта възраст!

Ако имаш желание първо разгледай профила на човека , който си решил да злословиш и погледни в рейтинга !

Дори не знаеш ,че трябва там да се пише -казах ти -прочети правилата преди да изръсиш още нещо!!И ми научи името правилно поне г-н Харизанов!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни