Jump to content
Българският форум за музиканти

Ако ви интересува да видите едно клипче


Fenix

Recommended Posts

Oт доста време исках да го сложа тоя линк на форума

 

http://free.bol.bg/frienemy/Fungus/Clips/

 

ако на някой му се занимава най-вече, (или му е интересно) може да свали филмчето bobi i andrey (50МВ). Това е първата ми изява, на концерт на даскалото ми. Аз (Боби) съм най-вляво с Jackson-a. Аз много се накефих макар че тия дето разбират от музика може би ще се уплашат. Снимано е с домашна видеокамера :) . Интересно ми е какво мислите вии, дет' сте напреднали китаристи и/или добри музиканти. (Аз свиря само от 2 години). По ирония на съдбата туй е зала 1 на НДК. Даскалото ми е гъзарско и си празнува 125-годишнината там. Кажете к'во мислите (в музикално отношение, не за сценичното поведение :blink: ) и не забравяйте - туй е първа изява. Там имаше поне 2000 души. То това беше вече края на концерта който продължи 3 часа!!!! И вече по-голямата част от хората се бяха изнесли, в началото залата беше абсолютно пълна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва на субтиера вокалчето? кефи

Да бе, тва е Нинята. Ние май намерихме общ познат а? ;) Между другото Нино ми каза, че Subtierra са се разпаднали, ама това не е тема за тука ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми..добре е. Интересното е че си има звук приличен като за условията на запис. Ти от Фънгъс ли си, че покрай барабаниста ми който свири в Емпти Фейс и Чикън Сууп съм бил на техен концерт хехе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми..добре е. Интересното е че си има звук приличен като за условията на запис. Ти от Фънгъс ли си, че покрай барабаниста ми който свири в Емпти Фейс и Чикън Сууп съм бил на техен концерт хехе.

Не, ние сме в едно даскало. Във форума са двама то твх (засега) - vovcho - който е едната китара и Ваssko, който е басиста на т'ва клипче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.