Jump to content
Българският форум за музиканти

ЧИТАВА АКУСТИЧНА КИТАРА


metaliza

Recommended Posts

Айди ся!Когато напиша "акустична китара" в търсачката става голяма каша, така че пускам тема, като незнам дали има друга подобна.Ще ме прощавате :metalist:

Кажете някоя друга акустична, която да е по джоба ми.120 максиму 150 лв да дам за нея, но да знам, че ще е що годе добре за тез парици.

Айде , че дая си направя накакъв подарък за коледа :)

братле земи си най-добре някой стар орфей :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле земи си най-добре някой стар орфей :)

не е зла идеята но стар... :)

аз гледам да се оттърва от една стара Кремона.В прочие на нея нищо и няма...перфектна си е, но е време за промяна.А и с нова китара меракът ми ще се върне с бясна сила... :metalist:

Редактирано от metaliza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че да не си видял нов?? аз си мислех че от 10-15 години не се произвеждат :thumbdown:

проблем на тези орфеи/кремони е некачествената изработка - често се изметват/разлепят, да не говорим че рядко има някоя не-фалшива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз в момента имам една "Зорница" която е на две...иначе Кремоната ми се е случила здрава, но за празниците да си подаря нещо новичко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От две седмици свиря на китара и попринцип слушам хард рок , класически рок, хейви метъл. И ся се опражнявам на някаква супер шибана стара Кремона, убива ми цялото желание да се уча и да свиря сякаш го правя насила, сега като си купя електрическа китара по Коледа просто съм сигурен, че няма да я оставя ! Старите китари са гадно нещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ползвам два модела на стагг - взимам ги от приятели когато ми трябват защото нямам засега акустична китара и за тези пари наистина с две ръце подкрепям всички които са ги похвалили...просто на тая цена трудно някой ще ги задмине да не говорим за кремони и орфейки на които вместо човек да се учи да свири се учи как да се бори с мечка примерно но това е една друга тема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.