Jump to content
Българският форум за музиканти

Упражнения за Разпяване


Recommended Posts

А ти къде си учил пеене ако не е тайна ? :) Това ,че си ходил на няколко урока в местното читалище не те прави познавач на певческото изкуство още по- малко на класическото пеене !Изобщо пеенето е много проста работа ,но вие го усложнявате с разни философствания и го превръщате в мъчение ...

Исках да ви помогна ,но явно още сте на доста самодейно ниво

Дерзайте ;)

 

Ти си на нивото на така наречения от древните елини "хюбрис".Ако не си чел "Едип Цар" е време да го направиш,за да разбереш за какво ти говоря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Щом искаш да ни помогнеш - направи го, разбирач! Просто е - обоснови твърденията си от предните си отговори в темата. И по възможност, без излишен спам, ок? Поискахме запис, за да ни докажеш, че си по-малко самодеец от нас. Това, че още не сме го чули, ме кара да си мисля, че няма какво толкова да чуем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Темата е станала безкрайно весела!

Естествено, че бате ви Ази няма да пусне запис, сигурно е под достойнството му, пък и ние тук в този форум не заслужаваме, нали така чичко Азисе? :)

Виж във форума на Пайнер може и да пусне нещо свое, там също така

пеят чалга
, а и "разбират от изкуство". :)

Така че, аз му предлагам да вземе да отиде там, след като тук сме недостойни да чуем прекасния му неусложнен от упражнения глас. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пял на сцена с Райна и Константин и с Милко Калайджиев и с Нелина и с Есил Дюран и с Галена и с Преслава много други звезди ,които вие само може да гледате от екрана и да им завиждате ! И да пеете в кварталното читалище или в самодейния хор !Така че наистина мястото ми не е в този форум за художествена самодейност!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Азисе на кой му пука като изреждаш имена гордо имената на тея измислени звезди..дай 1 запис да те чуем или замълчи и ч безплатен съвет "ПО-ДОБРЕ СИ МЪЛЧИ И НЕКА ХОРАТА ТЕ МИСЛЯТ ЗА НЕКАДЪРНИК, ОТ КОЛКОТО ДА ПРОДУЛЖИШ ДА ГОВОРИШ И СЪМНЕНИЯТА ДА ОТПАДНАТ!!!"

Нищо лично просто като се смяташ за голям капацитет дай 1 запис да просветиш невежите читалищни музиканти аккто ни наричаш ..късмет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прекасния му неусложнен от упражнения глас. :(

 

Тия думи ще си ги татуирам, честно! :)

 

Между другото, Азиске, така изредените от теб "звезди" на квартално основание, са доволно бездарни и са го доказали през годините. Изклчение прави единствено Преслава, само че ще те светна, за да не ти е тъмно, че тя едно време се скъсваше от упражнения и... дори пееше в хор. Между другото, и аз съм бил на една сцена с нея - it's not a big deal :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че спамя не ми е мястото тук, но искам само да споделя, че в момента Азис прави запис на своя глас в мегаизвестното столично студио "От упражнения си повредих гласните струни, но последвах фън-шуи и в момента пея с г*за си". Не питайте що се казва така тва студио, не съм го кръщавал аз. Та в момента мастерираме записа (аз работя като азисово пресаташе) и в най-скоро време очаквайте неговия нешлифованодиамантен глас, който той ще обоснове всички негови отговори и обори всички ваши. Съжалявам, но това е горчивата истина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пял на сцена с Райна и Константин и с Милко Калайджиев и с Нелина и с Есил Дюран и с Галена и с Преслава много други звезди ,които вие само може да гледате от екрана и да им завиждате ! И да пеете в кварталното читалище или в самодейния хор !Така че наистина мястото ми не е в този форум за художествена самодейност!

 

ХАХА ти или си много тъп или както се изказа Ахмед Доган в едно интервю ГЬОНСОРАТ!!!

Разбирам да си направил дует с Лучано Павароти,Sting,Bono от U2 ама ти ми изборяваш чалгарки и казваш,че им завиждаме.За кое по точно да им завиждаме за гласът дето го нямат ли? Много страна персона си.Ще ти дам съвет: Самобаннисе от форума и си ходи в пайнер да си пееш с чалгарите.Тука е за истински музиканти и хора,които ценят това изкуство,а не го правят за пари както твойте изброени идоли по горе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Въй каква тема пуснах то какво стана ... :godbless: Азис чак ... голяма чест :):) ние май да ходим да си мием краката , друго не ни остава .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако този "Азис" е истинския,мисля,че не заслужава такова отношение,защото е доказал многократно,че може да пее добре,дори и друго освен чалга.Ако не е-значи толкова по-зле за него,защото се опитва да е някой друг,но не и себе си!Ако беше пял с тези изпълнители,които изброи,нямаше да се е кръстил на името на някой успял а щеше да си каже своето известно-нали е пял с известни.Азисе-наистина трагично,ако си се кръстил с този ник без да си ти и имаш претенции за добър музикант!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Абе то аз очаквам съвети то вие спорите с ''Азис"(сигурно е поредния фарфалак който сам не си вярва ,че "пее"). Относно упражненията аз имитирам гласове и почти върши работа, но ако имате съвеи(не обиди към чалга дрънкакото) ги чакам с нетърпение :yes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.