Jump to content
Българският форум за музиканти

Анкета, палки?


Палки  

117 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

как няма да ги чупиш , като 7А са си джазови палки!!!а като ти гледам аватара ти , ти хич не праскаш джаз!!!

вземи си Vic Firth 5А , ще дадеш 15 лв. ама ще свириш доста по дълго от колкото с валето!!вече не правят качествени палки в БГ за съжаление!!

Аз свиря със 7А блек метъл и все още не съм чупил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Vic Firth-са ми любими-15-21 лева за хубави палки не са много.

А като нямаш толко-Валето е най-доброто решение.Толкоз от моя скромен опит.

:greenangel: Внимание-палките Стагг смърдят-пълни боклуци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мии аз също съм с Валето 5 Б.. ии не мога да споделя опит щото не съм 'фащал други ^^ иначе като им слойи анкерпласт са чудни няят чупене няят нищо :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиря с AHEAD 5A (nilon/fibrographite).Не знам колко струват б Бг но в Щатите са 35$.Никои дървени палки не са ме държали толкова дълго време.Отвратително здрави са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиря с AHEAD 5A (nilon/fibrographite).Не знам колко струват б Бг но в Щатите са 35$.Никои дървени палки не са ме държали толкова дълго време.Отвратително здрави са.

у нас не струват,щото ги няма никъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vater от БГ ли си ги купуваш? Ако е така-от къде си ги взимаш? Много искам да пробвам някои техни модели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво им има на Валето? Цяло лято изкарах с един чифт Венко Поромански Сигничър и още се държат. Уж тънки ама търпят на як бой ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,някой от вас пробвал ли е Вик Фърт Тери Бозио модел? Много ми се иска да ги пробвам,ама не мога да ги намеря никъде...Ако някой ги е срещал някъде или е свирил с тях,моля да сподели :topicsux:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво им има на Валето? Цяло лято изкарах с един чифт Венко Поромански Сигничър и още се държат. Уж тънки ама търпят на як бой :)

 

Значи, просто си късметлия, наистина и при мен се е случвало да издържат и повечко време, но в повечето случаи изкарват по-малко. Аз дълго време ползвах тази марка, но на едни записи ми се случи да счупя 2 палки на една и съща песен и то на hi-hat и от тогава ползвам и други марки.

Но лично аз съм си свикнал да използвам палки и с различна дебелина според парчето, което свиря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Яка тема, ама чак сега я открих. Аз се кефя на разнообразието - имам какви ли не - 5б американ рок, 5а, Харви Мейсън сигничър (най-яките ми палки определено), а също и някви бели пак сигничърски, ама незнам на кой, на Про марк - 747 и 5б. Все пак предпочитам Вик Фърт.

 

Лично моето предпочитание е към малко по-дебели, но не тежки палки (харвито са такива). Но разнообразието ми доставя удоволствие, защото усещането е различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка тема. Аз свиря с Vic Firth в момента мисля че са 5A а в началото свирех и със Stagg ама те отидоха за 1 месец от здраво дрънкане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.