Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Дата: 26.11.2007

Тип сделка: Покупка

Продукт: Микрофон SURE SM58

Впечатления: Всичко протече ОК - уговорихме цената и на следващия ден микрофона беше при мен - човека каза перфектен "почти нов" а се оказа направо "нов" - явно никой не го беше използвал - в кутия с инструкции - калъф и глава за стойка - незнам това ли е пълния комплект, но така го получих и съм доволен.

Оценка: 10 от 10 - аз бих търгувал с този човек отново - точен е и си държи на думата :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 19.10.2007

Тип сделка: Продажба

Продукт: Digitech DigiDelay

Впечатления: Разменихме няколко ЛС-та, пратих дилея с наложен платеж - всичко мина ОК, никакви проблеми :).

Оценка: 10 от 10 - човека е абсолютно коректен, надявам се, че се радва на ефекта и го ползва по предназначение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 23.11.2007

Продукт: Digitech MetalMaster Distortion

Впечатления: Връзката беше извършена безпроблемно и всичко мина по вода. Продукта беше РЕАЛНО не пипнат и нов , не светеше ама тва е щото не е фенер или лампа ;) логично иначе качеството беше като посоченото в обявата

Оценка: Човека не върти далавери , коректен и точен . Покупките от него няма да са грешка в никакъв случай . Не се замисляите .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата::17.12.2007

Тип сделка:Продажба

Продукт:4 комплекта струни Ernie Ball super slinky

Впечатления:Човека се обади,разбрахме се,пратих му струните по куриер,всичко беше точно без изненади

Оценка:препоръчвам сделки с него,коректен е

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И отново правихме бизнес ;) с пича

Дата:08.01.08

Тип сделка:продажба

Продукт:електрическа китара

Впечатления:не еднократно сме коментирали китарата по телефона и Краси така и не пробва и придоби впечатленията си от разговорите.знаеше какво купува и всичко беше много стегнато по отношение на сроковете.не за първи път си пращаме неща с куриер

Оценка:никакви основания за недоволства от моя страна,изцяло коректен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата:10.1.2008 г.

Тип сделка:покупка

Продукт:адаптери DiMarzio-2 бр.

Впечатления:Много точен.Никакви проблеми.

Оценка:10 от 10.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 25.02.2008

Продукт: MXR DD-11 Dime Distortion

Впечатления: Лично се срещнах с човека. Много точен и коректен, не би ви подвел. Ако ми се отдаде възможност отново бих търгувал с него!

Оценка: определено 10 от 10

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 25.02.2008

Продукт: Dunlop MXR EQ

Впечатления: всичко мина нормално,пратих му ефекта с еконт и си получих желаната сума.

Оценка: 10 от 10 - човека е абсолютно коректен и няма проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 10.04.2008

Продукт: Delta 1010lt

Впечатления: Отдели ми доста време, за да пробваме картата на неговия компютър, всеки един вход и изход по отделно. При инсталирането в къщи срещнах проблем, човекът беше така любезен да ми даде съпорт и сега всичко работи перфектно.

Оценка: 10Х - Много съм доволен от сделката!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 27.05.2008

Продукт: S-amp(Naudio)

Впечатления: Човека е много точен и нямах никакви проблеми, говорихме няколко пъти по телефона докато уточни точно как ще ми изпрати амп-а, един ден след като го пусна, вече беше в репетиционната ни и фърчаше метъл от него :greenangel:

Оценка: 10 от 10, с удоволстви пак бих си купил някаква джаджа от него

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дата: 25.05.2008(не знам дали точно тогава , но там някъде беше)

Продукт: Адаптери

Впечатления:точен

Оценка: 10

Редактирано от ultramega

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 25/26.09.08 първи път и 29.09.08

Тип сделка: Покупки

Продукт: Китарни говорители 12" и 10"

Впечатления: Инструмента пристигна по куриер първия път.Втория път се срещнахме лично.

Оценка:Перфектен 10/10!Точен, прям , коректен, готин човек!Препоръчвам го с две ръце!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се включа в редиците на хвалещите:

Дата: 21 октомври 2008

Продукт: 2 бр. китарни адаптери Gibson

Впечатления: В неделя се "чухме" на ЛС, във вторник (току-що) нещата пристигнаха по куриер - точно както бяха описани в обявата. Всичко мина перфектно! :thumbs_up:

Оценка: 10/10

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 22.12.2008

Тип сделка:Покупка

Продукт: Японски телекастер ’72, преработен напълно при Константин Димитров + адаптери ДиМарцио Стийв Морз

Впечатления: Имах малко проблеми от финансово естество когато реших, че искам точно тази китара. Човека ми я запази за 3 седмици докато си получи парите ! Прати ми я точно когато исках и накрая дори се обади по телефона 2 пъти, за да е сигурен дали съм я получил и да знае какви са впечатленията ми от китарата и дали съм получил това, което очаквах. Китарата пристигна в перфектно състояние, адаптерите бяха неотпечатвани (като 2 седмици преди това той ме попита дали бих искал той да ми ги сложи или да ми я прати така).

Накратко, оценка 11 от 10.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 14.01.2008

Продукт: Eminence 2112 12" Guitar speaker

Впечатления: Краси ми се обади и си поиска обратно говорителя.Ползвахме Еконт.Както винаги, перфектен във всяко едно отношение.

Оценка:10/10

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.