Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Със закъснение (както обикновено :wall: ), но: добре дошла и от мен! :hello:

Искам да те поздравя с ника ти. Голям почитател съм на господин Вай, както и на батко Сатриани. Голяма слабост са ми тези китаристи, както и всички кото се опитват да им подражават. За голяма моя радост тук май китаристите са голямо болшинство :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ееее, ма то никой не се е заяждал ве!

Просто похотливите копелета решиха да си пробват късмета с новата буля... 

Искаме снимки!!! :headbang:

Повярвай ми, не ти трябва да знаеш как изглеждам. Не за друго, а защото не мисля, че заслужаваш да ти причинявам това имайки пред вид, че не съм свободна. Много нескромно. Моля за извинение.

 

Сега по скоро обмислям идеята да пратя някое мое парче да си кажете мнението, но още ме е страх. За музиката си нямам такова самочувствие, като за външния си вид (и слава богу, че щях да стана една надута кучка.....не е за разправяне)

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш някое линкче за парче на тази група...

Не е нещо изключително, просто ми попадна тяхно ДВД на добра цена и го взех. Японски джаз, малко...механично сякаш. Но басистът им има един нелош видео урочец за слапинг. Та оттам ги знам.

 

П.П. Не се хаби, има доста по-интересни неща на джаз сцената :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, ма то никой не се е заяждал ве!

Просто похотливите копелета решиха да си пробват късмета с новата буля... 

Искаме снимки!!! :headbang:

Повярвай ми, не ти трябва да знаеш как изглеждам. Не за друго, а защото не мисля, че заслужаваш да ти причинявам това имайки пред вид, че не съм свободна. Много нескромно. Моля за извинение.

Еейййййййц !!! :):):)

Сега вече искаме снимки повече от всякога!!!

За това, че не си свободна: викай ми Цар Освободител :)

Искаме СНИМКИ!!! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със закъснение (както обикновено :wall: ), но: добре дошла и от мен! :hello:

Искам да те поздравя с ника ти. Голям почитател съм на господин Вай, както и на батко Сатриани. Голяма слабост са ми тези китаристи, както и всички кото се опитват да им подражават. За голяма моя радост тук май китаристите са голямо болшинство :headbang:

Ще ти омръзне от този тип китаристи тук - 4-5 сме уж, ама сме досадни за много повече :headbang:

 

Rock On! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, ма то никой не се е заяждал ве!

Просто похотливите копелета решиха да си пробват късмета с новата буля... 

Искаме снимки!!! :headbang:

Повярвай ми, не ти трябва да знаеш как изглеждам. Не за друго, а защото не мисля, че заслужаваш да ти причинявам това имайки пред вид, че не съм свободна. Много нескромно. Моля за извинение.

Еейййййййц !!! :):):)

Сега вече искаме снимки повече от всякога!!!

За това, че не си свободна: викай ми Цар Освободител :)

Искаме СНИМКИ!!! :headbang:

ХАХАХАХАХАХАХАХАХХА........НЕ!

 

Твърдо съм решила в този форум да се занимавам с по-полезни неща : :violin:

 

Какво се захвана с тези снимки. Външността не е важна, важно е посланието, което носи един човек. Не си ли привърженик на подобни клиширани изказвания. Е, и аз не съм, но ги предпочитам пред това да ти изпратя последните ми снимки, които не са много благоприлични. Освен това съм гадна манипулаторка (сигурно вече си разбрал) :)

 

Дай да си говорим за музика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със закъснение (както обикновено :wall: ), но: добре дошла и от мен! :hello:

Искам да те поздравя с ника ти. Голям почитател съм на господин Вай, както и на батко Сатриани. Голяма слабост са ми тези китаристи, както и всички кото се опитват да им подражават. За голяма моя радост тук май китаристите са голямо болшинство :headbang:

Ще ти омръзне от този тип китаристи тук - 4-5 сме уж, ама сме досадни за много повече :)

 

Rock On! :hello:

Абе от години не ми омръзва да слушам подобни неща, така че ще рискувам : :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еейййййййц !!!  :D  :D  :D

Сега вече искаме снимки повече от всякога!!!

За това, че не си свободна: викай ми Цар Освободител ;)

Искаме СНИМКИ!!! :greenball:

ХАХАХАХАХАХАХАХАХХА........НЕ!

 

Твърдо съм решила в този форум да се занимавам с по-полезни неща : :violin:

 

Какво се захвана с тези снимки. Външността не е важна, важно е посланието, което носи един човек. Не си ли привърженик на подобни клиширани изказвания. Е, и аз не съм, но ги предпочитам пред това да ти изпратя последните ми снимки, които не са много благоприлични. Освен това съм гадна манипулаторка (сигурно вече си разбрал) :P

 

Дай да си говорим за музика :D

Ти инфаркт ли сикаш да ми докараш или какво??? :blink:

Давай веднага, последните, неблагоприличните снимки!!!

Ей, ще се побъркам, разбери!

За посланието, което носи човек: ами да, но то може и да е невербално, нали? Някои жени носят послание с едрите си бюстиени, например...

Дажай снимките!

Манипулатока ли? Теб направо трябва да те сложат за глава на световното масонско съзаклятие (ще се дегизираш като мъж и си готова)

Давай снимките! :wall: :wall: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друже, вароса ли @-клуба вече; че и правописа ти прав като... перодръжката ...

Па'ете се, иде Терминатора-канибал-концептуалист-еротоман!

:greenball:

Горер - абсоЛЮТНОвент!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sa6tiat, аз от вълнение и сърцетуп съм пообъркал правописа на доста думички :greenball:

Ама то с такива емоционални дразнители как да се концентрира човек върху катедра БФ...?

Хайде всички в хор, че откачам вече: ИСКАМЕ СНИМКИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чао момчета. Когато решите, че си заслужава да общувате с мен защото имам някакви качества ще се срещнем отново. :greenball:

 

Имам доста за четене из този форум и смятам да се заема с това!

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ский са кво напраи, Горер...

Драга Съзвездия, не се сърди, бъзикам се с надморменото либидо на богатира, не с теб, повярвай. Иначе той е забавен и и хитроумен, ма щото не ми плаща рекламни, няма да го промотирам;нека си стои засрамен и зорлия.

Иначе добре дошла във форума и се забавляй; пък ако аресваш АББ-и, по-софт хубав поп в пънк вариант - имаш още един /но безкористен/ почитател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горкия горер - толкоз ли си закъсал бе човек? На оплакни малко очите (след това и ръцете :greenball::blink::D ). И стига с тия снимки - дай малко реализъм :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявайте. Аз не се засягам лесно, просто бия отбой, като видя, че немога да изляза на глава с някой.

 

Както и да е. Много благодаря на всички за приветствията. И аз се радвм, че съм тук.

 

Няма да се отървете така лесно от мен. А и нямам навика да се държа като ощипана госпожица, просто защото не съм госпожица. Дано това поуспокои страстите :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.