Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравей, Каси - браво на Виктор, че те е зарибил - добре прави детето ;) .Явно с теб ще се засичаме на още едно място ;)

Надявам се да не ставам досадна ;) . Както казах и на него ще ми е приятно да се виждаме и на ваша територия.

 

Имайки пред вид, че не съм професионалист в музикално отношение си мисля, че този форум може да се окаже доста полезен за мен и моята мания :blink:

 

Мисля, че няма да имате проблеми с мен още повече, че знам как да се подмазвам на модератори :cheers::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз си ги гледам всяка вечер. Скоро и моето съзвездие ще изгрее :blink: , ще можеш и ти да го видиш.

Ха-ха, аз пък помислих, че се е появил някой фен на Casiopea. И се чудя щом е фен как може да го напише с 2 правописни грешки ;)

Наистина съм фен на Касиопея и то голям. Знам доста неща за това съзвездие, както и за някои други.

 

За правописните грешки съм наясно, но всичко си има обяснение (поне при мен е така) :cheers: . Когато за пръв път се опитах да се регистрирам някъде из НЕТ-а, не помня вече къде, потребителското име беше заето( любимо съобщение). Опитах се да сменя само първата буква-пак същото. Най-накрая се получи с това заглавие и така си остана. Аз пък реших да правърна дефекта в ефект и започнах навсякъде да се рефистрирам така. ;)

 

Можеш да го приемеш, като проява на индивидуалност от моя страна, а не като неграмотност. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под Casiopea имах предвид японската джаз банда. Помислих, че си нейна фенка. Оказа се обаче, че си имала предвид съзвездието. Просто се получи интересно и го написах, но толкова ясно, че само аз зацепих :P

 

П.П. Ози рулра! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ги гледам всяка вечер. Скоро и моето съзвездие ще изгрее :D , ще можеш и ти да го видиш.

касиопея е красиво съзвездие, ма аз съм фен на Орион, щото славянското му име е Ралица, па аз таковата... там с една Ралица, нали...

Дай някои други славянски имена на съзвездия :godbless:

Има ли Наталия :P:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи малко под коланчето :godbless::D ... на Ралица :P

Snowwhite, за коланчето: абсолютно съм 1:1 с мнението на АХЕ (виж цитата по-горе)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
ахаахааа, горкото момиче, как го нападнахте.

То тук си е традиция да "нападаме" новите моми :beer: Пък и от пръч-къмпани кво може да очакваш :beer::beer:

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък защо не се чувствам нападната :beer:

И аз съм фен на Орион, въпреки че това под коланчето му ми се струва малко....прекалено :think:

....много виси бе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под Casiopea имах предвид японската джаз банда. Помислих, че си нейна фенка. Оказа се обаче, че си имала предвид съзвездието. Просто се получи интересно и го написах, но толкова ясно, че само аз зацепих  :beer:

 

П.П. Ози рулра!  :beer:

За съжаление наистина е станала грешка. Жалко, че не съм се сблъсквала с тази група, но ще поправя грешката (аз съм много любознателна) :beer:

 

Колкото до правописните грешки, те важат и за името на съзвездието, така че не беше излишно да се аргументирам въпреки всичко.

 

Ако имаш някое линкче за парче на тази група ще ми е доста по лесно имайки пред вид липсата на всякакви търсачки в НЕТ-а. Наистина ще ми е интересно да чуя нещо тяхно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги мъже, не съжалявайте за женското малцинство във форума си. Просто нямате представа, какво става, когато жените вземат превест :P Наслаждавайте се на спокойствието, докато имате тази възможност ;)

Ха-ха-ха-ха ;) Това е най-готиното заявление от жена, което съм чувал в последната една година!! :):beer:;):)

 

Добре си дошла :beer: Много приятни/полезни моменти тук и :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, ма то никой не се е заяждал ве!

Просто похотливите копелета решиха да си пробват късмета с новата буля...

Искаме снимки!!! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.