Jump to content
Българският форум за музиканти

Rock Jam 8 .... Slow One


zanev 70

Recommended Posts

Деляне,много гот е станало.Би ли споделил какъв хардуер ползваш и ако си ползвал софт ефекти-какви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Радвам се, че ви е допаднало, Голямо Благодарско! :)

 

@Wolfheart, китарката е записвана с PODxt, след това Cubase SX с малко delay и EQ.

За съжаление нямах възможност да се пробвам да го посмеся малко по-добре, ама ...

 

Бекинг тракът е супер, евала Цеко :hysterical::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....удоволствието е изцяло мое френд ..... а да не би да говориш за стария и добър PODxt дето е в продажба от има няма 3-4 години ... щото не звучи лошо ... даже много приятно си звучи :) ....

...... между другото след дълго търсене най после си изтеглих в дигитален вариант концерта на ФСБ от `85 година ... голям кеф , не мога да не се похваля , щото не го бях слушал от има няма 12-13 години , имам го на плоча , ама грамофон не :) .. живи и здрави . Цеко :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,бекинга наистина е супер и ме върна във времето,когато слушахме Whitesnake 88.Браво друже :hysterical: ,супер яко.

И Delian е записал наистина много добри соло тракове отгоре :greenangel::hysterical::bravo: .

Тази сутри се опитах и аз да врътна нещо отгоре,колкото да отчета участие

jam8-zanev

Както винаги набързо и доста немарливо записано,а този път и доста безидейно :D ,ама нали идеята е да се джеми.Просто изсвирих 3-4 имповизации върху тази благина и оставих тази с най малко грешки.Фейдаута накрая е за да замаже една особенно фрапантна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Кольо приятелю мой , кажи ми моля ти се от кой учебник се научи да записваш бързо и немърливо тия ''грешки'' щото и аз искам такива да се науча да правя ..... какво да каже човек след като чуе твоите благинки .... освен че е несправедлив живота кво друго .... да ми беше дал малко от твойто умение в китарата ти пак щеше да си нъмбър уан , ама и аз щях да намажа :greenangel: .... ама не би .... всичко при теб отишло ... еваларка приятелю :hysterical::bravo::D ..... офффф отивам да поплача в другата стая .... живи и здрави ........ хич не искам до ги мисля следващите - първо Delian ви започна а сега Кольо осмърти .... съчуствам ви искрено и лично ........

.................... майтап бре , както казах джемовете не са и не трябва да се възприемат като състезание по овчарси скок - с други думи ако някой скочи 6 метра това не значи че след него трябва да скачат само тези които могат повече от 6 м. ....... та мисълта ми е че пожелавам успех на следващите ... а вдъхновение вече мисля че си имате ..... за него се погрижиха бат ви Кольо и Дилян :hysterical: Цеко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се разпиша:

 

Rock Jam 8

 

 

Съжалявам, че не можах да отделя повече време на таз композиция, щото го заслужава...ама пуста работа - трябва да се яде все пак :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical:

:hysterical::hysterical::hysterical: Джема започва да кърти много яко!Започна с тежката артилерия,а ще видим до къде ще стигне-може би ще има времетръс в Нагазаки! хаха и аз ще се включа в този джем най-скоро! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път се престрашавам да участвам в джем... Драснах на прима виста едно нещо, но държа да подчертая че не ме бива в солата много-много :metalist: Та някой, от съжаление дори, може да ме похвали :hysterical:

 

ТУК е моето нещо. :thumbs_up:

 

Едит: Забравих да кажа, че свалих ритъма цял тон надолу, защото китарата ми е с прекалено дебели струни и флойд, за да я пренастройвам в Ми... :)

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле мале ,какъв се е здрав джем се е заформил. Всички до момента мноооогооо яко за забили. :thumbs_up: .Малко ме е яд ,че компютъра ми е на поправка ,но като го взема ще гледам и аз да драсна нещо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....мммммм много добре продължават нещата ...... аз доволен .... Боби много яко , много ...... не че съм очаквал друго де ... бравос дето се вика ... достоен продължител на линията предначертана от партията която Дилян и Кольо претвориха в дела преди теб .... чи тъй де - пролетарий от всички страни ..... и т.н. още веднъж много ме накефи :( ...

...... SomeoneElse приятелю въобще не се коси - много добре се е получило даже отлично .... само дето ме втрещи баса при първото слущане - е бързо се усетих че си смъкнал парчето в ре .... не че разбрах що ама сигурно китарата ти е настроена така - сигурно свириш тежък стил и ти трябва китара в ре ..... както и да е ... важното е че си ударил здраво - браво и на тебе :surprise: .....

............ еееее много добре досега ... бравос на всички :) ... Цеко :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за похвалите! Има надежда за мен! :surprise:

 

Иначе да, свиря по-тежка музика и китарата ми е настроена така, пък както споменах...с 12ки в Ми малко нанагорно ще ми дойде - и за мен, и за грифа на китарата и за пружините на флойда :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майна, "някой ако ме нагруби ще се разплача"*

 

майтап бре , както казах джемовете не са и не трябва да се възприемат като състезание по овчарси скок - с други думи ако някой скочи 6 метра това не значи че след него трябва да скачат само тези които могат повече от 6 м.

По-скоро бат' Цеко - Хубаво ли е да си излагаш посАрания задник на изложба за изящни изкуства. Галиба ш'са въздържа тоя път.

 

 

*Ф. Марлоу след жесток побой (не помня романа точно)

 

едит: Забравих да изразя публично искрената си възхита от труда на хората:

 

- Машала', пичове - както казват в Гръцко.

:)

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):recourse::recourse::recourse::) Боби и Кольо спрете се бе хора ... определено ще ви сваля траковете да си ги имам като дема да не се сърдите ако ви гепя някои пръстовки после :cheers2:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.