Jump to content
Българският форум за музиканти

Riff Madness - Dimebag Contest


TONY

Recommended Posts

страхотни сте, момчета!

 

до тук, мога да изброя 14 включили се :

 

loe, bony ,vinety -Никола Марков ( cawboys from hell ), franker, Deian Nedev - Lord of Darknes,

phiphil, rocker vn, ...denied, fenix,

Ultramega - Агоп Агопян, Тодор Върбанов,

ukeil-Борислав Димитров, Емил Антонов,TONY - tony borisov ( cawboys from hell )

(ако някой съм пропуснал - да си казва и да се напише, също така - има още време да се включите!)

 

 

тези , които не са си сложили мп-3ките на г-меила, ще е добре да го направят

dimebag.tribute.contest@gmail.com

 

за тези , които искат да чуят -

Отиваш на gmail.com, пишеш на потребител dimebag.tribute.contest и парола abbott1966

и слушаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 119
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Май няма да мога до утре да запиша нищо.....за жалост няма време и подходяща апаратура...

А за журито.....последно как да гласуваме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора до кога в крайна сметка е крайния срок понеже моя запис ще мога да го направя утре до 12 часа на обяд поради технически проблеми :) Дано не е късно :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбрах, че до края на деня може да се пращат записи. Още вчера можех да пратя, ама не бях доволен от себе си. Да направа ли един запис бързичко или изтървах влака?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, направи най малко заради самата идея.

Не знам как може да се промени пула и да се вмъкне още едно име, а за рифовете съм дублирал Теодор, но той да се беше обадил по - рано.

ако може някой модератор ще помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак успях и аз най-накрая, въпреки че едва вчера хванах да науча парчето а тази сутрин записах и смесих всичко. Изгубих повече време за само смесване и експот на уейв файловете от Кюбейз,защото тая програма се дъни постоянно!

Не знам дали ще ме включите или не, но аз направих това от респект към DIME! :surprise:

 

Ако искате да чуете: <<http://media.putfile.com/Edgecrusher---Strength-Beyond-Strength-Pantera---Mixdown>>

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак успях и аз най-накрая, въпреки че едва вчера хванах да науча парчето а тази сутрин записах и смесих всичко. Изгубих повече време за само смесване и експот на уейв файловете от Кюбейз,защото тая програма се дъни постоянно!

Не знам дали ще ме включите или не, но аз направих това от респект към DIME! :surprise:

 

Ако искате да чуете: <<http://media.putfile.com/Edgecrusher---Strength-Beyond-Strength-Pantera---Mixdown>>

 

ех, Едж. Аз вече дадох своя глас за цяло парче .

Anyways, много яко си го направил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей го на http://media.putfile.com/Regular-People-Conceit

доста време го свирих това чудо и се убедих колко голям китарист е Dime

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей го на http://media.putfile.com/Regular-People-Conceit

доста време го свирих това чудо и се убедих колко голям китарист е Dime

И аз се включих малко късно не знам до колко часа е срока дано да съм се вписал в идеята.А относно Dime е наистина труден за копиране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

edgecrusher,lizardman,Heartman яко сте се включили. Дано да съумеят да включат вашите парчета в анкетите, защото са повече от достойни :)

 

 

 

Heartman, човече направил си една от любимите ми и то доста добре :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

edgecrusher,lizardman,Heartman яко сте се включили. Дано да съумеят да включат вашите парчета в анкетите, защото са повече от достойни :)

 

 

 

Heartman, човече направил си една от любимите ми и то доста добре :wallbash:

 

Благодаря за оценката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.