Jump to content
Българският форум за музиканти

Riff Madness - Dimebag Contest


TONY

Recommended Posts

E ние само 10 човека сме ги постнали в темата, иначе може и други да са се включили... :hysterical:

 

В пощата има едва едно изпълнение :hysterical:

Общо сме 12 явно ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 119
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето го и моя мизерен опит : http://media.putfile.com/By-Demons-Be-Driv...rislav-Dimitrov .Отчайващо...но за каузата..пък и научих доста работи отностно звукозаписа :hysterical: И въпреки,че изпълнението и записа ми не са много цветущи се радвам че участвах в почитането на паметта на един от любимите ми китаристи-Dimebag Darrell!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На свиренето му няма нищо лошо според мен, само китарата не съм сигурен че е 100% настроена, леко ми фалшивее на моменти :metalist: Свиренето си е добро.

 

@Lord Of Darkness хмм, поне двама писаха че са пратили, а аз все още чакам отговор на моят въпрос от предните страници от някой от "организаторите" ако могат да се нарекат така :greenangel:

Иначе и аз ще го пратя тия дни де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На свиренето му няма нищо лошо според мен, само китарата не съм сигурен че е 100% настроена, леко ми фалшивее на моменти :metalist: Свиренето си е добро.

 

@Lord Of Darkness хмм, поне двама писаха че са пратили, а аз все още чакам отговор на моят въпрос от предните страници от някой от "организаторите" ако могат да се нарекат така :greenangel:

Иначе и аз ще го пратя тия дни де...

Тая извивката ли ти валшивее :) и на мен тя много ми фалшивее ма другото не мисля ...иначе мерси за че било добро свиринето :) и все пак ... :) абе главната цел е постигната а от тука натам живи и здрави да сме,с желание,ще има време за усъваршенстване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най после ми остана време да си завърша парчето.

I'm Broken

 

За записа:

Бекинга си го правих сам. Не е много добре , но в нета не открих нищо , което да е по добро:surprise:

Китарата е YAMAHA RGX 220, през DI-BOX Ultra-G в компа.

Софтуер: GTR3 Waves.

Баса го изсвирих с китарата и в Amplitube 2 има един пресет Gtr to bass. Не е като истински, но май е по добре от реден на Virtual Bassist. (Пък и доста по бързо става)

Барабани: Ez Drummer

 

ПП. Солото бая некадърно е изсвирено :D

 

Е това е от мен:recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най после ми остана време да си завърша парчето.

I'm Broken

 

За записа:

Бекинга си го правих сам. Не е много добре , но в нета не открих нищо , което да е по добро:recourse:

Китарата е YAMAHA RGX 220, през DI-BOX Ultra-G в компа.

Софтуер: GTR3 Waves.

Баса го изсвирих с китарата и в Amplitube 2 има един пресет Gtr to bass. Не е като истински, но май е по добре от реден на Virtual Bassist. (Пък и доста по бързо става)

Барабани: Ez Drummer

 

ПП. Солото бая некадърно е изсвирено :greenball:

 

Е това е от мен:recourse:

Определено най-доброто предложение за сега, според мен! :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви момчета :cheers2:

 

Но като си слушам солото ..... има нужда от изсвирване на ново , но все пак не гоня призове и тем подобни. Участвам за кеф, а също така да дам повече подем на идеята :metalist:

А така и не стана ясно, за категория 1 кво решихме, ще се събират ли парички? Аз съм навит да участвам за каузата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде момчета, време не остана :cheers2:

 

май привърших бекинг трака - ами вместо сборни рифове, реших да прасна цяло парче.

утре или тази вечер ще изсвиря солото, доколкото съм го хванал

(абе, аз съм го схванал, ама доколко съм го изгладил е проблема - то ще се чуе :cheers: )

(то и ритъма ми не е изгладен като за профи запис - но сега това не е идеята)

 

даже съм записвал 2 варианта -

единият вариант е със звук от преамп - спийкър симулатор - фостекс мтр

другият - амп - микрофон - фостекс мтр

солид стейт ъф коурс - и за двата варианта

 

най - вероятно сега, само ще завърша варианта с преампа, защото с другия се вдига много джабала

и не винаги може да се записва, но може да постна само докъдето съм стигнал да си съставите представа за разликата в звука.

 

надявам се, прехвърлянето на материала от мтр-а чрез УСБ към компютъра и после постването в нета да не ми изиграе номер....

 

така, че Холд Он!

Каубойците от Ада - Пристигат :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

постнах тема в Софтуер - как да си преобразувам запис от Рипъра - така, че да мога да го постна в нета.

който може да помага!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да - чух варианта на Ултрамега - направо си е ултра мега ;)

аз обаче, макар че съм в гмейла - не знам как да я вкарам моята МП3-йка!

да я пратя от АБВ-то не става, дори и архивирана...

навремето бях вкарал един кавър на Айрън Мейдън - ама като съм забравил...

 

някакви идеи?

 

и нека да подредим - тези, които участваме - в един пост - в гмейла има само 5-ма засега

май е по добре- само 2 категории,

впредвид на малкото участия.

 

тези с рифове и тези с цели парчета - за цяли парчета май сме трима - Утрамега,Делян и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, така поне всеки от вас ще бъде в челната тройка :whistle:

 

Аз съм при рифчетата... ;) Като не се и постарах дори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.