Jump to content
Българският форум за музиканти

Китари Белевски


Julius

Recommended Posts

Интересно на какво попаднах в нета - http://belevskiguitars.com/

На фасон изглеждат добре, ама на пипане как са ...

Редактирано от Julius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, изгледах си очите по едни китарки там; направи ми впечатление, че дава двайсет /20/ години гаранция за фретовете, за.би...

И адаптерчетата, пардон, пикъпите били собствено производство. Изкушавам се да питам за цените. Сигурно си струват обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля, кажете сериозно :icon_shithappens: освен че са световни на пипане , цените и те ли са световни или малко по локални...( старата българска мечта - голфче тройка с части на двойка....)

Иначе изглеждат наистина добре...някой да има такова нещо...

 

Такааа...говорих с Белевски...нещата изглеждат добре :greenangel: ( цените са умерено световни)..Пламен Петров имал китара от него..ако е във форума, да сподели тоя L5 изглежда наистина сериозно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фасон изглеждат добре, ама на пипане как са ...

 

http://belevskiguitars.com/images/21.jpg

 

тази конкретно съм я пробвал ( или друга ,но абсолютно същата - ако е имало втора бройка и тн)

добра откъм звук, доста твърда на пипане.

пробвал съм и още една.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цените - поне, преди няколко години не бяха световни 600 - 800 лв - до към 1200-1400

че и към 2000 - спрямо каква китара -

както виждаш семихолоу - арч топ - няма как де е на цена на едно телекатърче.

(пък инфлации разни - не вярвам вече да са тези цени).

 

 

тъй като съм провал само 2 - не бих тръгнал да давам окончателни мнения, както колегата Роко.

според мен определението "световна" е силно изхвърляне , за да се даде такова - не би трябвало да се гледат само картинки, а да се има реален достъп със "световни" китари - като PRS,GIBSON, FENDER, SHUR и тн и то от най-силните им модели. (предполагам Роко е избързал - впечатлен от снимките и от добре направеният сайт).

(ако се има в предвид световна - на ниво най добри световни образци, иначе по принцип всички са си световни - все още няма производство от Марс)

 

Не ангажирам никого с моето мнение -

китарите на инж. Белевски са над тези на П.Давидов,

но не толкова добри като на асеновградския и двамата пловдивски (и без да съм пробвал китара на Диката - съм на това мнение )

казвам - пробвал съм малко майсторски китари родно проиводство (5,6,7). (и мнението си е мое лично)

(и имам някаква сравнителна представа за това което се прави у нас).

 

 

както за всичко друго, важи принципът -

отиваш, пробваш на място, слушаш акустично , слушаш в амп ( най - добре вземи от приятел качествена китара от подобен тип за да има база на сравнение) - след това не капарирай веднага - а премисли ден, два.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

за Белевски,свирш добре -имаш китара,свириш зле продълйажаш да репетираш,с две думи требва да си я заслужиш и така е редно , само да кажа че човека прави страхотни инстроменти но за сажаление не продава ръчички ,скоро може и тва да стане ама некаде в япония ,относно цените даже са ниски ,па като немаш парички не казвай че не струва толкова,всъщност за да свири добре някой не мисля че е нужен гениален инструмент,единственното условие е да е удобна и вярна ,другото е дупе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.