Jump to content
Българският форум за музиканти

Нов Дет-Метъл Проект!


edgecrusher

Recommended Posts

Та така де, тримцата решихме да обединим сили за това начинание. Проекта е отворен и за други участни. Който има идеи или предложения - да заповяда. За сега имаме нахвърлени рифове, които подлежат на обработване. Има и едно почти готово парче. Вокалите по дефолт за запазени за sy6tia, търси се басист, соло китарист/и. Допълнителнни вокали също може да се добавят. Давайте предложения и за някакви промени или подобрения по парчето.

 

.: Парче! :.

 

п.п. Записа е изцяло с демонстрационна цел. Има грешки при свиренето и звука не е пипан изобщо...Предупредени сте :thumbs_up:

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кръшър, прати ми, моля, парчето като мп-тройка на адресо.

Нещо путфайлът се путка.

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от тримата съм свикнал да чувам яки идейки и в това мп3 има такива, но доста хаотично се е получило. Пробвайте да поизчистите нещата и навържете нещата, които се вързват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм

имате басист само кажете от де сте да знам какво може да се направи

 

Ако имаш предвид географски...от Испания,Швейцария и Англия, Сериозно!!!

Но проекта е виртуален, т.е. онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве как не сам го видел. Яко Яко пасват си ритъм4етата идеално. Чекам варианта с пеенето.

 

Ше почекаш, адаш.

 

Събирам лиги за грухтене и пръскане, фучене и звуци от стомашни преплитания.

 

Абе, има неква мноо идейна пънк-нотка. Фен съм, но що ми се струва, че е по-хубаво да се разнообрази, а? "Пеенето", имам предвид.

Само грухтеж... Аз съм на пост де, но все пак...

Трябва ми муза малко, и ще квича нещо по-различно.

 

Търпение, само търпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Притопляме. Прилагам огризки от поредната оргия.

Понеже не ме пускат в китаропиленето и микрофониите, сам натрових творческата среда с ей това:

http://media.putfile.com/idiot6tina-Dylan-1-53

Очаквайте оригинала скоро.

 

Нещо дарби се разбиват у форумо, бат Горър мноо вдигна летвата в приложното повръщане, така че няма как - действие.

 

Оригиналното нещо ще го гласим пак, няма откази. Само да се помисли за по-нормално пеене....

Кръшър, ако искаш само грухтежи...ОК.

Тук съм. :cheers2:

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми се да се включа и аз ама просто няма как и със какво... :( :( :( :( :( може би някой ден ще ви помогна с някой текст... но най важното е че ви желая успех :) (де да можех да грухтя :icon_shithappens: )

 

 

 

Rock On!!! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същий, това твоето нещо не успях да го асимилирам някакси...Проба ли е било или цялостно парче?

Относно Many Live, One Death, ти давам свобода на словото. Аз искам да изгрухтя част от припева само, т.е. само където ще се казва : " Many lives, one death!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.