Към съдържанието

Снимка

Nikifena

• Please log in to reply
34 отговора на тази тема

#1 vhcs

vhcs

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1478 Мнения:
  • Инструмент:Bass

Публикувано 14 ноември 2007 - 22:38

Дата: преди половин година някъде

Тип сделка: Покупка

Продукт: легендарния Sansamp GT2 by Nikifena :metalist:

Впечатления: Много точен човек. Веднага разменихме координати и се свързах с него. Понеже си нямах представа как звучи ефекта и се притеснявах той ми обеща, че мога да го върна без проблем ако не ми хареса. Доставката беше много бърза (за 1-2 дена, не помня тояно), изработката беше перфекта и продукта беше наистина професионално направен. Саунда за съжаление не беше това което търсех и го върнах - и с връщането нямаше никакви проблеми.

Оценка: Перфектна комуникация, много точен човек - мога да си мечтая само с такива хора да работя :) :D ;)
Не от всяко дърво става свирка, ама от всяка свирка ми става на дърво

#2 sw1tched

sw1tched

Неспасяем

• Mods
  • 2268 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 14 ноември 2007 - 23:13

Дата: Октомври 2007

Продукт: N-Audio R-Box

Впечатления: изработката се позабави по външни причини (правещите кутията), но пък беше на много добра цена и с много добро качество.

Оценка: Супер е, само ако искате нещо спешно първо поговорете с него дали може да стане за нужния период.

#3 Icarus

Icarus

убавьец!

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2515 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 14 ноември 2007 - 23:28

Дата: Края на юни 2007

Продукт: S-amp GT2 by Nikifena

Впечатления: Писах му, отговори ми, много разбран пич, и като събрах кинтите се разбрахме и ми го прати по куриер. Жесток ефект, изключително добре направен!

Оценка: Всичко на макс! :)

#4 Dilian Nedev

Dilian Nedev

Nightmare For Neighbors

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3020 Мнения:
  • Инструмент:Китара/Бас/Клавишни

Публикувано 14 ноември 2007 - 23:39

Дата: Август 2007

Продукт: E-MU 0404 PCI

Впечатления: Като добър продавач , той беше постнал снимки и знаех , че всичко ще е наред като пристигне . Разбрахме се за начина на доставка, написах му адреса , и съвсем скоро си получих картата . Всичко беше вътре - даже и Bundle софта , който по принцип съм забелязал , че малко хора препродават , защото трудно се намира легален .

Оценка: Ще потвърдя горното : "Всичко на мах !"

#5 IgniteAll

IgniteAll

Arsonist!

• Mods
  • 3987 Мнения:
  • Инструмент:Stiletto Studio 6

Публикувано 15 ноември 2007 - 00:38

Дата: Преди вече година и нещо.

Продукт: S-amp GT2 by Nikifena

Впечатления: Никсъна е един от най-точните хора, които познавам! Много разбран, много добър майстор и много як човек! Всичко, което прави го прави с качествени материали и гарантирам с главата си за приятните емоции от покупката на негов ефект. Модна ми S-amp-а за бас китара и определено съм прекалено доволен! Ако пак имам нужда от ефект, през него ще го закупя или ще го попитам дали скоро смята да прави такъв, ако няма такваз джидафка сред неговия асортимент.

Оценка: 1000% гаранция за качествена изработка. При проблем със закупеното от него винаги ще помогне!
Непознаването на правилата на форума не е извинение за допуснати нарушения!
-Тук можете да се запознаете с новите правила на форума!

#6 KingdomX

KingdomX

търнокоп

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1181 Мнения:
  • Инструмент:бирена бутилка

Публикувано 15 ноември 2007 - 13:03

Дата: Мисля някъде към 24.10.07.

Тип сделка: Ремонт (може да се каже като вид услуга)

Продукт: Лампова глава правена по схема на Маршал и доколкото разбирам май я е правил Костов от Кимитровград, защото човека от който я взех е от димитровград и ми спомена , че я е правил някъв негов градски. Та както и да е, може да греша, но имаше нужда от ремонт - да се сменят буксите, отказа да работи, 4 дни преди концерта...ала бала кофти хави. Свързах се с Ники и той ми каза , че ще я погледне. Ми той не само я погледна , ами я разгледа доста обсойно. Смени и потенциометрие - не били с такива стойности, който трябвало да бъдат, смени буксите, смени захранващия кабел(понеже тоя който беше на главата нямаше МАСА) И сега главата си бачка супер( за да стане още по супер трябва да й купя ламби) Дори ми я оправи по рано от предвидения срок. Пробвах си я на спокойствие в нас един ден ( имаше брум НО БРУМА Е ОТ ЕЛ МРЕЖАТА В НАС) и на следвашия ден я взех на концерта - па квото стане. И какво стана , когато я включих там - БРУМ НЯМА ( за лампа брумченцето което имаше не е нужно да се коментира)

Впечатления: Много весел тип :) РАБОТИ ПЕРФЕКТНО И СИ РАЗБИРА ОТ РАБОТАТА!!!

Оценка: Каквато й оценка да му давам няма да е достатъчна :)

Ники, още веднъж мерси за бързата работа :recourse:

Поздрави, Рендаков!!!
ARIA PRO II Custom guitar

#7 Black Bird

Black Bird

Black Bird

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5466 Мнения:
  • Инструмент:Guitar

Публикувано 15 ноември 2007 - 19:05

Дата: миналата седмица.

Продукт: "FireSound" изработен от него и Модване на 2 Boss педала.

Впечатления: Много точен ! Работи много бързо!!! Качеството е сравнимо с големите компании!!! Смятам занапред да ползвам само негови ефекти или модове на такива.

Оценка: Перфектен!

#8 RockoBG

RockoBG

Неспасяем

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3371 Мнения:

Публикувано 15 ноември 2007 - 19:32

'бем ти формата!

Ники е велик пич. С каквото и Богуугодно дело да се захване пича си е пич и т'ва е.

#9 рахата

рахата

космохронолог

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1012 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 15 ноември 2007 - 20:22

Дата: около концерта на Мейдън

Продукт: легендарния Sansamp GT2 by Nikifena :happy:

Впечатления: Много точен човек.Разменихме координати във форума и се свързах с него.Изработката е перфектна и продукта е наистина професионално направен.

Оценка: Перфектна комуникация, много точен човек - мога да си мечтая само с такива хора да работя :rolleyes: :) :P

сори че копирам колега ,но така или иначе се повтаряме.Включвам се за рейтинга,а той трябва заслужено да е висок :hooray:

Този пост е редактиран от рахата: 15 ноември 2007 - 20:23

"@DYLGIQ - Това заболяване се нарича "Синдром на хронична китарна недостатъчност". Доста сме заболелите..." - edgecrusher

#10 Hillbilly

Hillbilly

The Lord of the Flies

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5800 Мнения:
  • Инструмент:guitar

Публикувано 15 ноември 2007 - 21:01

И аз бем ти формата имам негов Сенсамп-Никакви проблеми за доставка,време,звук и т.н.- :punk_guitar:

Цитат(Mark Avrelii @ Nov 7 2007, 10:25 PM)
Нищо не става колеги не разбрахте ли тук рок не вирее събрали сме се шепа ентусиасти и копаме на място.Правете си музиката за кеф и си намерете дохона работа не си късайте нервите.

#11 sa6tiat

sa6tiat

Victim of love; tribute to D. Coverdale. Девиантен урунгел

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4194 Мнения:
  • Инструмент:месершмит&уесън

Публикувано 16 ноември 2007 - 19:25

+ още един С-амп, никакъв проблем с доставка през мой човек, оказа доверие, технически съвети, винаги в услуга, не се големее, абе - Ники Фена. Тва е. Просто не помня дата и прочее. Засега никакви рекламации по ефекта.
И не вярвам да има. Не съм чул лоша дума за него, което е рядкост за нашенец.

:)
Da be6e pjala, Agnetke le...
Цитат
Победителят от баража Малеш (Микрево)- Зебра-98 (Курило) срещу Черноморец (Бургас)
Цитат
dimitarl
Коментар #146
Не ми се говори за Лечев... понеже не съм на такива като Лечев на местото...само за информация на тези които не се сещат че прахът на някой се диша когато той е ПРЕД теб а не ЗАД-във всяко отношение)

#12 Nikifena

Nikifena

пропадлък

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4535 Мнения:
  • Инструмент:бас

Публикувано 19 ноември 2007 - 14:44

Петък, напихме се
Ники ми изпи бирата и ме прати за още..
По-късно и аз се напих..
баси..

ПС:
мерси приятели за добрите отзиви!!!!

#13 the_gorer

the_gorer

.

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5072 Мнения:
  • Инструмент:По-скоро малък

Публикувано 19 ноември 2007 - 15:02

Дата: май че беше в началото на лятото.

Тип сделка: Покупка (не лично от него - предложи ми да потърси едни неща за мен в Пловдив) :offtopic-001:

Продукт: комплект накрайници за микрофреза тип "Дремел"

Впечатления: Фена е обикалял Пловдив, за да ми намери прословутите борчета за Дремел. Накрая е открил магазин, в който се продават, купил ги е и се беше засилил да ми ги праща като подарък. :bravo:

Оценка: Супер точен пич, рядко срещан веселяк и, разбира се, абсолютен Фен! Ники Фена рулира. :thumbs_up:

#14 fLiSk

fLiSk

Groove Guerilla

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3179 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 19 ноември 2007 - 15:09

Подкрепям с три ръце.

Един Firesound буустър и ремонт и човъркане на няколко ефекта.

Еми бустъра не бих го сменил за нищо. Ефектите всичките си работят и са май по - здрави отколкото когато съм си ги купувал.

Да предупредя, Ники има един опасен навик - случва се да отказва пари. В такъв случай не знам как точно се процедира, някои казват че един хубав бой помагал :offtopic-001:

#15 Baby Thomas

Baby Thomas

Professional Hater

• Mods
  • 10473 Мнения:
  • Инструмент:AllTube AppleMac

Публикувано 20 ноември 2007 - 14:57

Дата: ~25-07-2007.
Тип сделка: Покупка.
Продукт: Небезизвестният S-Amp 2.0 by Nikifena.
Впечатления: Всичко пърфект - комуникация, бърза изработка, доставка, коректно описание, невероятно як саунд. Абе...ю ноу - пърфект!
Оценка: Отличен 6! :)

П.П. Това е само последния път, когато имах далаверинг с Ники. Преди и след това многократное давал безплатни съвети и физическа помощ на некадърните като мен. Всеки път съм оставал повече от доволен! :)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни