Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Дата: 29.10.2007

Тип сделка: Покупка

Продукт: китарен процесор Digitech RP80

Впечатления: Човека ми запази процесора за няколко дена, за да набавя нужните финанси, изпрати снимки, срещнахме се, даде ми го и сега съм много доволен от новата си продобивка :thumbs_up:

Оценка: Препоръчвам го

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: април 08

Тип сделка: Продажба

Продукт: бас амп моделър + ДИ на Беринджър

Впечатления: пуснах джаджата за продажба с 'примоция' десет лева по-малко за който се обади същия ден. Чавдар ми писа пръв и се разбрахме лесно и бързо да се видим на следващия ден. беше търпелив да ме изчака след като закъснях близо 20 мин., стиснахме си ръцете и сделката стана за минути без никакви усложнения. беше любезен и даже ме покани на концерт:music336:

Оценка: (6) -> човека е точен и с него бизнес се прави лесно и акуратно, нямам никакви забележки.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 12.10.2009

Продукт: Small stone phase shifter

Впечатления: Всичко беше много точно и коректно!!!

Оценка: 10/10

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 09.2009

Продукт: Hardwire Chorus

Впечатления: *****

Оценка: 10/10

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 19.01.2010

Продукт: Digitech DigiVerb Digital Reverb

Впечатления: Много разбран пич, влезе ми в положението. Уговорката с цената и изпращането мина като по мед и масълце. ;)

Оценка: Абсолютно гласувам "за"! :thx:

Редактирано от Rammkopf

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 17.05.2010

Продукт: адаптер Duncan Designed

Впечатления: Писах му, чухме се ,след това нещо съм объркал с моите данни, обади ми се , много точен , дори ми направи отстъпка от цената,като по този начин доставката бе поета от него. Адаптера е като нов,сякаш сега е зиваден от кутийката и дойде много добре опакован, аве хипер точен пич.

Оценка: Препоръчвам го на 1000%

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажа..човекът ми подари ададптер за бас китара, че даже и го прати по Еконт. :cheers2:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покупка на fuzz. Рядък модел на Boss,който вече не се произвежда. Наистина колега с който има смисъл контакта и в музикално и в човешко отношение. Ефектчето има много як звук, и доказва че не винаги търговската страна , а колегиалната (за което всъщност е и форума все пак!!!) доминира във създалите се контакти, защото цената която поиска си доста приемлива. Коректен, искрен, без никакви врътки и подлост. Не съм го познавал досега, но съм впечатлен от етиката му на музикант и човек.(ПС: Едното не може без да е засегнато и другото)

Препоръчвам съвсем спокойно да се контактува с човека без страх от измама или мизерни номера. Такива за съжаление се срещат при други хора от форума, но НЕ и при колегата за който става дума тук. :cheers2:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дата нямам спомен, но може би преди около година и половина (да речем). Купих си кубе за бас от него което и до ден днешен си го ползвам (да се надяваме още дълги години да ми служи вярно) и ми подари и кабел, който щеше да ми даде дори и да не бях взел кубето, след като разбра че нямам. Страхотен човек, а от това което съм чул и в интернет прекрасен музикант. Евала и купувайте смело от него няма да останете разочаровани!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.