Към съдържанието

Снимка

4avdar

• Please log in to reply
8 отговора на тази тема

#1 to6kata

to6kata

Навъртащ се

• newbies
  • PipPip
  • 57 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 14 ноември 2007 - 20:39

Дата: 29.10.2007
Тип сделка: Покупка
Продукт: китарен процесор Digitech RP80
Впечатления: Човека ми запази процесора за няколко дена, за да набавя нужните финанси, изпрати снимки, срещнахме се, даде ми го и сега съм много доволен от новата си продобивка :thumbs_up:
Оценка: Препоръчвам го
"To be yourself is all that you can do..."

#2 thurston

thurston

Kontingent Records

• Members
  • PipPipPipPip
  • 872 Мнения:
  • Инструмент:бас китара

Публикувано 17 април 2008 - 11:46

Дата: април 08
Тип сделка: Продажба
Продукт: бас амп моделър + ДИ на Беринджър
Впечатления: пуснах джаджата за продажба с 'примоция' десет лева по-малко за който се обади същия ден. Чавдар ми писа пръв и се разбрахме лесно и бързо да се видим на следващия ден. беше търпелив да ме изчака след като закъснях близо 20 мин., стиснахме си ръцете и сделката стана за минути без никакви усложнения. беше любезен и даже ме покани на концерт:music336:
Оценка: (6) -> човека е точен и с него бизнес се прави лесно и акуратно, нямам никакви забележки.

#3 Rodman

Rodman

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 124 Мнения:
  • Инструмент:guitar

Публикувано 15 октомври 2009 - 06:48

Дата: 12.10.2009
Продукт: Small stone phase shifter
Впечатления: Всичко беше много точно и коректно!!!
Оценка: 10/10

#4 Miguel

Miguel

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 44 Мнения:
  • Инструмент:Guitar, Programming

Публикувано 18 декември 2009 - 21:23

Дата: 09.2009
Продукт: Hardwire Chorus
Впечатления: *****
Оценка: 10/10

#5 Rammkopf

Rammkopf

DiMarzioholic

• Members
  • PipPipPipPip
  • 574 Мнения:
  • Инструмент:Митлъ с пилъ

Публикувано 19 януари 2010 - 19:27

Дата: 19.01.2010
Продукт: Digitech DigiVerb Digital Reverb
Впечатления: Много разбран пич, влезе ми в положението. Уговорката с цената и изпращането мина като по мед и масълце. ;)
Оценка: Абсолютно гласувам "за"! :thx:

Този пост е редактиран от Rammkopf: 19 януари 2010 - 19:29

Willst du dich von etwas trennen, dann musst du es verbrennen.

Willst du es nie wieder sehen ... :butcher:  ... lass es schwimmen in Benzi-i-i-i-i-i-i-i-i-n-n-n!!!

#6 DREAMMIND

DREAMMIND

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 726 Мнения:
  • Инструмент:Fender Stratocaster

Публикувано 17 май 2010 - 09:20

Дата: 17.05.2010
Продукт: адаптер Duncan Designed
Впечатления: Писах му, чухме се ,след това нещо съм объркал с моите данни, обади ми се , много точен , дори ми направи отстъпка от цената,като по този начин доставката бе поета от него. Адаптера е като нов,сякаш сега е зиваден от кутийката и дойде много добре опакован, аве хипер точен пич.
Оценка: Препоръчвам го на 1000%

080213064808.png

#7 Night Rider

Night Rider

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 50 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 15 октомври 2010 - 11:27

Какво да кажа..човекът ми подари ададптер за бас китара, че даже и го прати по Еконт. :cheers2:

#8 SCHINDLER

SCHINDLER

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 21 Мнения:
  • Инструмент:some

Публикувано 15 октомври 2010 - 12:43

Покупка на fuzz. Рядък модел на Boss,който вече не се произвежда. Наистина колега с който има смисъл контакта и в музикално и в човешко отношение. Ефектчето има много як звук, и доказва че не винаги търговската страна , а колегиалната (за което всъщност е и форума все пак!!!) доминира във създалите се контакти, защото цената която поиска си доста приемлива. Коректен, искрен, без никакви врътки и подлост. Не съм го познавал досега, но съм впечатлен от етиката му на музикант и човек.(ПС: Едното не може без да е засегнато и другото)

Препоръчвам съвсем спокойно да се контактува с човека без страх от измама или мизерни номера. Такива за съжаление се срещат при други хора от форума, но НЕ и при колегата за който става дума тук. :cheers2:

#9 HaSLeS

HaSLeS

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 23 Мнения:
  • Инструмент:Бас

Публикувано 24 юни 2011 - 15:00

За дата нямам спомен, но може би преди около година и половина (да речем). Купих си кубе за бас от него което и до ден днешен си го ползвам (да се надяваме още дълги години да ми служи вярно) и ми подари и кабел, който щеше да ми даде дори и да не бях взел кубето, след като разбра че нямам. Страхотен човек, а от това което съм чул и в интернет прекрасен музикант. Евала и купувайте смело от него няма да останете разочаровани!!!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни