Jump to content
Българският форум за музиканти

"Дар"


Recommended Posts

http://www.myspace.com/joanitauzu

 

Още не е 100% готова, но нямам търпение да я споделя с почвече хора и евентуално да разбера дали я усещате така, както аз... Приятно слушане:hysterical: И благодаря за вниманието:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко парчето - култ :):hysterical::metalist::bravo::thumbdown:

 

 

Към звученето - звучи ми прекалено компресиран гласа обаче ....това не ми харесва ... и са много силни прекусиите вдясно и ляво..повече глас please :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песничката определено "грабва". Много ми допадна! :)

 

Присъединявам се към synchu за компресираните вокали - повечко динамика определено ще се отрази положително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни музикални идеи имаш, забелязах го още при "Мяу, писи, писи!" <_<

 

Защо си махнала песента дето също и се кяфя от профила си в майспейс!? Тази със унгарския език ли беше какъв беше!?

Тя също много ме кефи.

 

И наистина звучи прекомпресирано... някво такова с едноплановост на динамиката. Не е трябвало... дръпни му ушите на

Сашко Нушев там дето ти свири и ти прави звука.

 

По мое мнение си една от наиситна малкото хора, които правят собствената си музика тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни музикални идеи имаш, забелязах го още при "Мяу, писи, писи!" :recourse:

Това парче на мен специално ми е в "златната" листа с много малко други (с Nightrain на Guns например)...

 

С голям кеф бих си купил албум... Направо грях ще ти е девойко, ако не направиш албум ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много... За отделеното време, за... това, че ви харесва... Наистина тази песен е по-особена от всички досега... вложих цялото си същество в нея (или поне опитах...) и дълго след това не можех да мисля за нищо друго... летях в разни мечти, илюзии... Та, .. да, много бих искала да издам нещо като албум, но има много, много какво още да се желае... :)

А иначе, вокалите... мен ми харесват така, както са в момента, някак идеално пасват на настроението, на идеята и всичко вътре... е, като оставим настрана самото им изпяване:)) Имам предвид,... радвам се на всичко, което е направил Алекс тук, защото без него нямаше да успея така да разкрия красивото и несподелимото иначе чувство...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления! Много добре се е получило! Дари ни с криле ;) ! Непременно продължавай напред, въпреки трудностите! Много ми е приятно, като виждам какви таланти има в БГ. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Секи път като го преслушвам повече ме изкефва... и това е добре!

 

Рядко срещано тук.

на 2:40 и 2:47 бек вокалите са жестоки като музикална идея и съчетание.

И това пиано леко в стил италианско крими!

 

И на 3:35 "баум". Абе просто прайш собствената си музика. Толкова тънко се

забелязва лекия привкус на народния ни фолклор, че всеки път си мисля, че просто така

ми се струва. Изключително собствен почерк!

 

И да не е съвсем без критика "по-злобна" така, мисля че още като се поотпуснеш по време на запис

ще си дойде всичко съвсем на мястото!

 

Липсва ти само продуцент и концерти. Пожелавам ти ги отсега! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, много вълнуваща музика звучи в теб... Личен фаворит ми е парчето CZ. :thumbs_up:

 

Мислили ли сте да спретнете банда, да речем, 2 акустични китари, бас и перкусии, и да представиш песните си наживо, пред по-широката публика? Такъв лайф не бих изпуснал!

 

И ми се струва, че с български текст, парчето CZ е потенциален хит, както и може би с малко по-различен аранжимент, за да блесне съвсем. Иначе в пеенето ти има много душа и заряд, което много ми харесва.

 

Успех!

 

 

 

 

 

"Address the process rather than the outcome.

Then, the outcome becomes more likely."

-A Guitar Craft aphorism-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.