Jump to content
Българският форум за музиканти

Търси се учител по пеене :)


Recommended Posts

Привет,

една моя приятелка си търси учител по пеене и солфеж.

Моля дайте информация за добри учители в София.

Поздрави,

Мечо :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Зависи, ако аз отивам вкъщи при ученика вземам 15 лева за час и половина, ако ученикът идва при мен вземам 10 лева за час и половина. давам уроци по поп, рок, а бе така нареченото едно време естрадно пеене. Имам магистърска степен в музикалната академия по въпросното пеене. За уроците по солфеж тарифата ми е същата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи, ако аз отивам вкъщи при ученика вземам 15 лева за час и половина, ако ученикът идва при мен вземам 10 лева за час и половина. давам уроци по поп, рок, а бе така нареченото едно време естрадно пеене. Имам магистърска степен в музикалната академия по въпросното пеене. За уроците по солфеж тарифата ми е същата.

На колко години си ако не е тайна разбира се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е тайна. На 23 съм. Вече съм преподавала уроци по солфеж на кандидатстуденти за музикалната академия. По пеене съм преподавала на хора, които искат просто да се занимават с пеене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е тайна. На 23 съм. Вече съм преподавала уроци по солфеж на кандидатстуденти за музикалната академия. По пеене съм преподавала на хора, които искат просто да се занимават с пеене.

Спокойно - той не иска да знае възрастта ти от недоверие, друга е причината :) Сега ще поиска телефон уж да се свърже с теб за уроците :)

 

Шегувам се, де :)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички взимащи и даващи уроци, абе въобще разбиращи от нещата, препоръчвам горещо да посетят концерта на Глен Хюз на 28ми този месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато сте там, обръщайте и специално внимание на най-великия български барабанист - неповторимият, уникалният, легендарният Юзбаши. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички взимащи и даващи уроци, абе въобще разбиращи от нещата, препоръчвам горещо да посетят концерта на Глен Хюз на 28ми този месец.

 

Правилно, човечецът има уникален глас, а и знае как да го използва.

 

Ytse, за Юза си много прав, че е неповторим - и той самият не може да повтори един собствен такт, да не говорим пък за братовчед му Митенцето, който навремето ми приказваше за "джаз петици", и в същото време свиреше откровени пауър акорди...

 

 

П.П. Глен Хюз и Юз - открийте 99999999999 разлики!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.