Jump to content
Българският форум за музиканти

Върши ли си работата този форум?


Recommended Posts

Да напълно осъзнавам ,че в такъв момент нарушавам правилата на форума и допринасям хаос, поради резкия си саркастичен тон.

ОК.Казваш ми с две думи недей и аз повече не го правя.

Обаче това не променя нещата и проблемът си остава а ти продължаваш, да триеш като замаян всеки ден, едни и същи неща.

Тук говоря изцяло за раздел ПРОДАВАМ .

И какво от това че си изтрил нечия обява, след като може да я пусне пак.

Обаче след моята поява ,нека да видим дали ще я пусне отново?

Да ,разбирам ,че това не е решение и е много грозно ,но пък има резултат.

Тук някъде пишеше ,че селенията трябва да се мачка и съм напълно съгласен.

Крайно време е тарикатите да си вземат поука и следващия път да си помислят

преди да постнат нещо.

Във форума има една шепа хора които практикуват така и всички ги знаят,но никой не смее да им каже нещо .

ОК.Спирам да бълвам искри и с това преминавам на страната на тия НИКОЙ.

Но и тия никой също са виновни, нещата да стоят по този начин точно защото не вземат отношение.Вината им е изцяло в бездействията им.

Това как помага на форума?

 

Пак казвам ,този бутон е неефективен без наказание и нямам намерение да го използвам поради безмисленият му характер в раздел ПРОДАВАМ

и обещавам ,че повече няма да се намесвам.

:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз трия докато не видя системно нарушение :greenangel: След това следва момент на почивка на онзи, който е седнал и е прекалил. Знам за какво ми говориш и знам защо се ядосваш, но както съм казвал много пъти, хората не можеш ги превъзпита, ако те не решат сами. С колегите модератори сме си поели тази задача и не мисля, че тежи на някого. Скоро може да се появят нови правила за въпросния раздел, знае ли човек какво ще се случи тогава... :greenball:

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега какво ще стане ;)

Направил съм един скрипт, който автоматично ще показва на всеки кои са хората с повече от една обява седмично. От там нататък ако е първо нарушение - се трие и се праща предупраждение. Ако е навик - се трие и се дава почивка. Сега работя над новите правила в разделите купувам и продавам, които обсъдихме с ВИП листата и скоро ще влязат в сила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега какво ще стане :punk_guitar:

Направил съм един скрипт, който автоматично ще показва на всеки кои са хората с повече от една обява седмично. От там нататък ако е първо нарушение - се трие и се праща предупраждение. Ако е навик - се трие и се дава почивка. Сега работя над новите правила в разделите купувам и продавам, които обсъдихме с ВИП листата и скоро ще влязат в сила.

 

Много находчиво решение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се за керванът и кучетата...

Много хора тук покрай бърборенето забравят да свирят.А ум и акъл дал господ.

 

Евала за борсата - много е полезна.

Има и какво да се научи.Като цяло съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Да ви зарадвам (или пък може би не? green_angel.gif ) - вече си имаме и ползваме (благодарение на musicman ) едно малко,хитро скриптче, което ни показва автоматично дублираните обяви в разстояние на седмица. Остава просто да се изтрият - а ако има налице и рецидив, ще се "поощряваме". wink.gif

Мхм...да,явно изтриването се оказава,че не е толкова просто или скрипта се е сбъгясал. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние не седим по цял ден пред скрипта, бе човек!!! Какво им става на всички напоследък? Хем да караме строго, а после сме били какви ли не. Споко, скрипта не чисти автоматично, а всичко става на ръка. Дишайте, бъдете спокойни, по-полека... и пак ако има нередност БУТОНА ДОКЛАДВАЙ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.