Jump to content
Българският форум за музиканти

Шляп бас


PRIMO

Recommended Posts

Някой има ли идея къде в нета мога да намеря някакви свястни уроци за Slap Bass (за аматьори)? Гледах всякакви клипчета, ама никъде не е обяснено като хората... Някой ако знае, моля да казва. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея къде в нета мога да намеря някакви свястни уроци за Slap Bass (за аматьори)? Гледах всякакви клипчета, ама никъде не е обяснено като хората... Някой ако знае, моля да казва. Благодаря предварително!

пиши в YOU TUBE-SLAP BASS LESSONS и ще си добиеш пълна информация от всякъде там ще намериш уроци на майстора на двойния палец-VICTOR WOOTEN,ще намериш уроци и на LOUIS JONHSON просто търси и ще намериш каквото ти трябва

Редактирано от slapin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея къде в нета мога да намеря някакви свястни уроци за Slap Bass (за аматьори)? Гледах всякакви клипчета, ама никъде не е обяснено като хората... Някой ако знае, моля да казва. Благодаря предварително!

намери също и уроци на ALEKSIS SKLAREVSKI-ако ти се свири елементарен слап бас там ще видиш и много други техники които ще ти бъдат даже много полезни,а с техниката на VICTOR WOOTEN-двоен палец надолу и нагоре и 1 и 2 пръст,ако се научиш да го правиш много добре на една струна,по лесно ще правиш бързи сола на чист тон,вярвай ми,на мене сега маже така ми е много по лесно,просто дерзай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност тази темичка я пусна брат ми, ама дет викат Серж и Бъкетхеад "we are one" :)

 

та значи Мефистофел да пиша на теб за уроци на живо, че той се е надъхал,да ?

 

А за youtube гледах, както гледам и за китара оттам, но слап бас и как да шредим от тоя сайт е много трудно да научиш, сблъсквам се с "виж ме какво мога" и след едно Тц Тц Тц с език си викам "Ама това урок ли беше?" Иначе има и полезни неща там,да :thumbs_up: Благодаря на отзовалите се :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,нямам достатъчно време,а и не знам дали ще съм достатъчно добър педагог... :icon_shithappens:

 

Имах предвид,че ще ти намеря материали - книги в електронен формат и видео. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото видео на Утън е достатъчно според мен.Вий како искате,да ви го сдъвчат и да ви го изплюят... <_< Дайте си малко зор.Сериозно говоря.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.