Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой съм аз и за какво се боря


Drack

Recommended Posts

1)nickname: Drack, понякога Drack Nathar

2)Възраст: 16

3)Образование: Незавършено всеоще :bravo:

4)Вашият инструмент/и: Ел. Китара :punk_guitar:

5)Предпочитан музикален стил: Метъл най-общо казано.

6)Вашият вдъхновител: Judas, Manowar, Motorhead, Purple, доста са, но китара реших да си взема, след като гледах филма Black Snake Moan.

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Erm.. :rolleyes:

8)Странични интереси: Обичам ударните инструменти ^^

9)В кратце(или с две думи за вас самите): Aми.. живея в Хасково, наистина си обичам китарата, но нямам намерения да ставам виртуоз или нещо от сорта. Просто ми харесва от време на време да си дрънкам :cheers2: И.. пиша в зелено..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и добре дошъл!

От колко време свириш, приятел? Имам много мои познати, които също като теб не са възнамерявали да стават виртуози, но пък ето ги сега си свирят сериозно по клубове и участват в какви ли не концерти. Аз самия се надявам един ден да правя така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиря от около 3-4-5 месеца мисля вече. Обаче преди да си взема ел. китарата не бях свирил нито на акустична, нито изобщо на някакъв инструмент. А и живея в малък град, където трудно ще нямаеря, някой да ме научи :) Разчитам на интернет, за да се уча, та затова и нямам кой знае какви надежди за бъдещето :D Иначе бих се радвал и аз да свиря по клубове и прочие ;) .

Добре заварили! :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че има и друг, който пише в зелено, но просто не се сдържах и тука да пиша така ^^ Ако иска може да се разберем да пишем в различни нюанси :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.