Jump to content
Българският форум за музиканти

chacho

Вицове за музиканти!

Recommended Posts

Специално за любителите на джаза, които знаят за какво иде реч :greenball:

и 

Редактирано от Tehanox
  • Like 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съседът има дрелка, а аз имам пиано.
Ремонтът ще свърши, но музиката е вечна!

• Like 4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поговорката "Който пее, зло не мисли" е измислена от някой, който никога не е слушал скандинавски блек метъл

• Like 6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Известно е, че при италианската школа са го лапали целия, а при френския до половината с треперещ език.

из ръководство по свирене на обой, секция мундщук"

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

C, E-flat and G go into a bar. The bartender says, “sorry, but we don’t serve minors.” So E-flat leaves, and C and G have an open fifth between them. After a few drinks, the fifth is diminished and G is out flat. F comes in and tries to augment the situation, but is not sharp enough. D comes in and heads for the bathroom saying, “Excuse me. I’ll just be a second.” Then A comes in, but the bartender is not convinced that this relative of C is not a minor. Then the bartender notices B-flat hiding at the end of the bar and says, “Get out! You’re the seventh minor I’ve found in this bar tonight.”

E-Flat comes back the next night in a three-piece suit with nicely shined shoes. The bartender says, “you’re looking sharp tonight. Come on in, this could be a major development.” Sure enough, E-flat soon takes off his suit and everything else, and is au natural. Eventually C sobers up and realizes in horror that he’s under a rest. C is brought to trial, found guilty of contributing to the diminution of a minor, and is sentenced to 10 years of D.S. without Coda at an upscale correctional facility.

• Like 5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познанията ми по английски позволяват да предположа, че вицът е всъщност някаква песен. Нотната ми грамотност обаче не стига да позная коя точно. Обяснете го този виц, че ме гложди :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава игра на думи, ако не разбираш английски и музика, не може да бъде обяснено...

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз на английски го разбрах, но си въобразих, че ако бъдат изсвирени, ще се получи нещо известно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няма и 100 години джазът се е смятал за упадъчна музика, а сега се приема за интелектуална музика.
Преди няма и 50 години блусът се е смятал за пошла музика, а сега се приема за сериозна музика.
Плаша се за какво ще се приема чалгата след 20-30 години, честно...

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

39139168_1884390368326557_5640931865276710912_n.jpg

• Like 2
  • Haha 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
- Каква е разликата между басиста и барабаниста?
- Осминка такт.
  • Haha 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.