Jump to content
Българският форум за музиканти

най-любим композитор


Recommended Posts

най-добър не ща да ми казвате, щото за мене едното не се покрива с другото. Ей, и да не вземете да се изпокарате кой е Бах :lol::lol: и кой не е..х. Това за мене е тема дето отдавна искам да подхвана. Мисля, че такава няма. Ся съм си набримчил Енио и се размазвам :violin: :violin: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами зависи, едно време слушах Шопен, сега съм на Бах (не се бъзикам, сериозен съм), мъча една негова фуга в D минор - зор виждам ама кефи, уважавам и Тарега - не може да се каже че имам най-любим композитор, просто определено време съм на една вълна, после на друга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимият ми композитор е Шопен!

Най-обичам да свиря неговото ноктюрно № 2 оп.9 в Еs-dur.

Музиката му е нежна и завладяваща.

Само един представител на зодия Риби, може да пише с толкова чувство и емоционален заряд.Е, това последното е лично мнение - не го натрапвам на никого! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят любим композитор е Albeniz, мисля че той е писал композиции за пиано, но аз съм свирил негови на китара, направо са страшни :)

Иначе и Dream Theater са ми любими :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха това за Мартин Гор ми хареса :) Абе тука само за класически композитори ли ще говорим или по принцип?

mila kara, това за зодията Риби е вярно донякъде. ако си падаш по астрологията, сме на една вълна.. (сори за офтопика)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха това за Мартин Гор ми хареса :) Абе тука само за класически композитори ли ще говорим или по принцип?

mila kara, това за зодията Риби е вярно донякъде. ако си падаш по астрологията, сме на една вълна.. (сори за офтопика)

ключовата дума е ЛЮБИМ, всеки както го разбира. Не е задължително да е класик може и :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.