Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Аз съвсем скоро станах собственик на VIC FIRTH 8D и без никакви условности и сантименти - това са най-добрите палки с които съм свирил ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

искам да оплюя performance percussion...абе как така здрави бе?или аз нещо съм попаднал на единствения им лош модел?тези които аз съм виждал/пробвал бяха дебели и яки на ПРЪВ поглед,а всъщност от някво зверски леко и кекаво дърво,абе пълен боклук!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Бога братя, не купувайте такива палки >>> performance percussion

 

Последният път ми се счупи 1-на такава на Riders on The Storm. :blink:B)

 

 

P.S. Чисто нова беше пуста да остане, а сега за клечки за зъби !!!!!!!!!

Редактирано от F.I.N.E.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето с какво се сдобих днес, палки 5В на Zildjian -черни много удобни и стабилни, тежеста е изнесена малко напред но това само може да помогне за по сигурна атака при двойни удари или дрибъл

000218696.jpg

 

 

000218697.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хе-хеПървите ми палки за барабани бяха точно такива :bravo:

и това какво трябваше да означава ... ? :think: понеже ми прозвуча леко подигравателно

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;):lol:;) това означаваше, че съм си припомнил как преди години съм свирил с такива палки на един стар очукан Тактон и съм си представял как един ден светът ще е мой!!!

:bravo: Защо винаги възприемаш моите думи като подигравка с теб???Аз нямам нищо против теб....(дори си ми симпатична)...

Да се подигравам без повод е немислимо, а аз определено не мисля, че има на какво да се подигравам в горенаписаното.

И все пак извинявай, че така ти оплесках темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се извинявам, по принцип не приемам думите ти негативно просто в случая така ми прозвуча все едно ми се надсмиваш че съм се "набутала" с тези палки, понеже ти преди години си свирил с такива. абе не ми обръщай внимание много американски филми гледам, явно проблема е в моя телевизор :P наздраве :huh::P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се извинявам, по принцип не приемам думите ти негативно просто в случая така ми прозвуча все едно ми се надсмиваш че съм се "набутала" с тези палки, понеже ти преди години си свирил с такива. абе не ми обръщай внимание много американски филми гледам, явно проблема е в моя телевизор :) наздраве :P:huh::P

Don't Worry :):):):P:):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето с какво се сдобих днес, палки 5В на Zildjian -черни...

Ако знаеш как съм се радвал като дете на едни такива 95 или 96 като ми ги донесоха от Англия. Дотогава цветна палка бях виждал само на картинка. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.