Jump to content
Българският форум за музиканти

Представяне,или КОЙ КАКЪВ Е И ЗАЩО ТАКЪВ Е!


Recommended Posts

Един много любезен и начетен млад момък изяви желание да се поопознаем,та поговорихме с него и се разбрахме да ви предложа,това,което обсъждахме.В кратце:

Раздел "Представяне" или,ако ви харесва повече "Кой какъв е и защо такъв е?!?"

Тук всеки може да каже каквото сметне за необходимо за себе си,за това,което прави със и за себе си,да сподели наклонности и подобия.Можете и да сложите нещо като анкетна карта с основни и насочващи въпроси,която да бъде попълвана(задължително или при желание-от вас зависи)от членовете :lol: .Не държа на това си предложение,просто е нелоша хрумка,при това издържала всякакви тестове.Форумът,в който съм част от неотменния антураж,организатор и почетен знахар,си има точно такова място,което е много често посещавано и улеснява изключително много новите и гостите,защото вече наброяваме около 150-160 (не)човека.Дано да ви е от полза идеята ми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тъкмо мислех да отворя тема, в която всеки да се представи - как се казва, на колко е години, къде живее, какво работи/учи, семеен ли е и т.н.

 

Та моя въпрос е - просто една такава тема не е ли достатъчна ? Анкети, поне според мен, са излишни за това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според зависи, както се казва. Може да е достатъчна една тема, а може и да не.

Когато се представи някой и ако има някакви коментари/въпроси/бел'у'ежки от други по това представяне, ще стане малко обърквация, ако е една тема. От друга страна под-форум "Представяне" е малко задънена улица. Като се представят всички - к'во става, подфорума ще си седи "ей тъй на" за векове? (което не е по-различно от Вокали например :rolleyes: ) ;-)

 

Въпреки това май подфорум е по-удачно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пояснявам:

 

Прави се(ако се прецени от вас) едно формулярче с основни пунктове,което се paste-ва от всеки,при желание и за улеснение,и се попълва.Пример:

 

1)nickname(не я обичам тая дума хич).......................(еБентуално пояснение защо е избран точно такъв да е)

2)Възраст........................

3)Образование..........................

4)Вашият инструмент/и............................

5)Предпочитан музикален стил........................

6)Вашият вдъхновител..............................

7)Досегашни (не)реализирани проекти...............................

8)Странични интереси............................

9)В кратце(или с две думи за вас самите)...............................

 

 

И прочие,ако ви се струва малко.Така е някак прегледно и удобно за тези,които не за много приказливи и устати(а не като мен :rolleyes: )

 

А има и вариант-всеки пише за себе си каквото сметне за необходимо да сподели с колектива,както му падне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ама това не го ли пише на всеки в инфото?

В смисъл, че който иска може да си ги напише тези неща в инфото и другите могат да видят кой какъв е. Или нещо не съм разбрал ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ама това не го ли пише на всеки в инфото?

:D:D;)

Efala Мusicman - направо изби рибата :happy: Прав си ! хехехе....въпреки всичко във всеки един форум има тема или раздел представяне, защото може като се напишат тези нещата, другите да коментират, да попитат нещо повече, да се поинтересуват. Ся ще кажеш, че личните бележки са за това :D

Ама друго си е и другите съфорумци да се информират...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, хубаво :D

ще пусна нов раздел някъде обаче дайте да избистрим идеята.

Анкета ли ще пускаме или всеки ще се представя както реши?

Ако е анкета - съгласни ли сте с предложената от Snowwhite?

Аз по принцип имам идея да се направи нещо като банка за музиканти но като пуснем сайта. Тогава всеки ще може да си направи някакъв профил и по-лесно да се свързва с хора със сходни интереси например. Както и всеки ще може да търси такива хора.

Освен това трябва да решим дали другите ще могат да обсъждат представянето на човека?

:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и още нещо!

В един друг форум, който съществува от няколко години и наброява 2,3 хиляди човека. Той е за художници, аниматори и други такива и там има поставени рангове. Отделните теми са защитени от всякакви некомпетентни и анонимни постове. За да можеш да пишеш там, трябва да докажеш, че си точно за там, ако не можеш - само да четеш. Не казвам, че трябва това, но бещо подобно можеби ще свърши работа.

:think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и още нещо!

В един друг форум, който съществува от няколко години и наброява 2,3 хиляди човека. Той е за художници, аниматори и други такива и там има поставени рангове. Отделните теми са защитени от всякакви некомпетентни и анонимни постове. За да можеш да пишеш там, трябва да докажеш, че си точно за там, ако не можеш - само да четеш. Не казвам, че трябва това, но бещо подобно можеби ще свърши работа.

:think:

За сега мисля, че не се налага... ако имаме проблеми с още нерегнати псувачи, сигурно и до това ще прибегнем. Но ако искаш изнеси си идеята като отделно предложение за да го обсъдим :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и още нещо!

В един друг форум, който съществува от няколко години и наброява 2,3 хиляди човека. Той е за художници, аниматори и други такива и там има поставени рангове. Отделните теми са защитени от всякакви некомпетентни и анонимни постове. За да можеш да пишеш там, трябва да докажеш, че си точно за там, ако не можеш - само да четеш. Не казвам, че трябва това, но бещо подобно можеби ще свърши работа.

:think:

За сега мисля, че не се налага... ако имаме проблеми с още нерегнати псувачи, сигурно и до това ще прибегнем. Но ако искаш изнеси си идеята като отделно предложение за да го обсъдим :D

Отказвам се!...

За няколкото дни, които влизам във форума не съм имал проблеми с никой от регистрираните, а ако се ограничи публикуването в някои теми, като се създадат рангове до достигане на определен брой посещения или до доказване на минимална компетентност може да се наранят (обидят) някои от членуващите, пък и тези които искат тепърва да се регнат.

Това е сложно (прекалено сложно за мен), освен това, чрез желанието на някои хора да се научат се помага и на другите да се доучат, поне на мен ми действа така.

Великият датски химик Нийлс Бор е казал в началото на миналия век:

- Колко са глупави моите студенти? Ти им обясняваш, те - нищо не разбират! Ти пак им обясняваш, те - пак нищо не разбират. Ти самият почваш да разбираш, те пак не разбират! :D

 

Давай формата за представяне, да се представям и това е. Само че нека не всичко е задължително! Оставете нещо частно да си има всеки потребител, да е по-интересно!

:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.