Jump to content
Българският форум за музиканти

етапи на свирене


Recommended Posts

като пове4ето хора в българиа, парвият ми комплект беше амати, с 4ерни

pin-stripe кожи. ходих на уроци в пловдив при иван енев. После полу4их стипендиа в щатите, и от тогава запо4на по-сериозниа ми напредак, и щастието да взимам уроци от лиубимиа ми барабанист тук, и да свиря с ниакои доста добри музиканти...(първият ми jazz у4ител тук беше Marshall Hawkins, 4лен на квинтета на Мiles Davis сас Herbie, Wayne Shorter, i Tony Williams).

постепенно се оборудвах и това е общо взето. Просто трябва да имаш желание, и да си упорит. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 и аз започнах с кофи облепени с тиксо и палки от клони

2-после почнах да ходя на уроци но се отказах

3-купих си барабани Марк 5 и започнадах самоубочение но просто знаех че трябва да тръгна отново на уроци защото е за мое добро и така отново почнах да ходя на уроци ,но при друг човек и така и до днес

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като пове4ето хора в българиа, парвият ми комплект беше амати, с 4ерни

pin-stripe кожи. ходих на уроци в пловдив при иван енев. После полу4их стипендиа в щатите, и от тогава запо4на по-сериозниа ми напредак, и щастието да взимам уроци от лиубимиа ми барабанист тук, и да свиря с ниакои доста добри музиканти...(първият ми jazz у4ител тук беше Marshall Hawkins, 4лен на квинтета на Мiles Davis сас Herbie, Wayne Shorter, i Tony Williams).

постепенно се оборудвах и това е общо взето. Просто трябва да имаш желание, и да си упорит. :)

Браво, сифурно е супер да черпиш вода от извора, явно си доста талантлив

пусни някъде из нета запис от някой твой джем ... любопитен съм да чуя, а вероятно и всички останали :D ако няма къде да го сложиш пиши ми ще ти дам място на моя сървър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.