Jump to content
Българският форум за музиканти

Клуб "Гепи" Пловдив


mupcku

Recommended Posts

Хора някой може ли да ми каже къде мога да им намеря програмата?!?Търся специално фолклорната им програма, защото много ми се ходи.(Програмата имам предвид кой ще гостува в близките седмици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 5 months later...
За сефте чувам в "Гепи" някога да е имало каквото и да било свързано с фолклор...

Много интересно,кога ти е било"сефтето"в GEPI?!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина там от кога почнаха и такива неща да свирят :thumbs_up:

Ако си българин все бива да знаеш че на тия"неща"им се вика"българска народна музика",ще рече-музиката на твоя народ!..а дали знаеш или не знаеш какво се свири в Гепи сега,не е важно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук усещам нодка на раздразнение.Просто исках да попитам наистина ли се виждат такива неща там,не че има нещо лошо.Тяхна работа си е как ще си изкарват паричките :offtopic-001: Тук в шумен има една дискотека в която пеят именити чалга певици,а на скоро забихме с Епизод там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^"Излишни коментари би трябвало да няма!", каза the true метъл китарист и всичко живо се изпокри. :):girl_cray2:

 

Йеееее, хеви метъл, копелета!

 

А всъщност това е едно недоразумение, което се получава, защото разговаряте в нет-пространство и някои от изразните средства променят значението си (по "научно му" - деперсонализация и хиперперсонализация в кибер-пространството).

 

И колко по-лесно ще е ако модераторите изтрият безсмислените постове (включително моя) от темата и пловдивските фенове на фолклора посетят (или не посетят, те си знаят) въпросния клуб...

 

Успех!

 

А, да, и хеви метъл, копелетаааа! йеееееее! :excl:

Редактирано от J D Fortune
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D J-a е наистина много прав,дори когато е седнал :lol:

Май се получи така,никой не може да каже точно,какво съм искал да кажа,без да чува интонацията и изражението на лицето ми :thumbs_up:

успех на фолклора,нямам нищо против тях,наистина!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.