Jump to content
Българският форум за музиканти

Poклон или не?


Recommended Posts

Ммм има разни подобни темички из форума но за барабанистите специално няма та реших да я създам.

 

Та въпросът ми е покланяте ли се след като сте свирили или това е само за класическите музиканти.И по принцип барабаниста трябва ли да се покланя ако другите членове на групата го правят в края на концерта.

 

Също как мислите как е редно драмъра да си седи на барабаните и да кимне само със глава или да стане и отиде пред комплекта да се поклони.

 

Какво правите ако сте вече пред феновете но несте седнали още на барабаните:стоите с гръб към тях,със скръстени ръце или нещо приказвате.

 

Правите ли някви чупки стоики зада стане по-интересно докато свирите,някой по екстремни групи си хвърлят барабаните чупят китарите по сцената даже имаше един фронтмен дето се беше изпикал на сцената /после го баха писали по вестниците/ и тн. и тн.. това прекалено ли е или ви се стува съвсем нормално. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СТАНИ И СИ РАЗВЕЙ КИЧАРАТА,МОЖЕ БИ ТОВА ЩЕ Е РОКЛОНА!!! ;)

СЕГА СЕРИОЗНО!!

АЗ ЛИЧНО СИ ХВАЩАМ ДВЕТЕ ПАЛКИ В ЕДНАТА РЪКА И СИ Я ВДИГАМ ВИСОКО!!ПОКЛОН МОЖЕ БАНДАТА ДА НАПРАВИ ЗАЕДНО ОТПРЕД СПОРЕД МЕН!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то си е уважение към публиката, не трябва и с гръб към нея да се седи. Еуфорията също допринася за сценичното поведение. Възможно е да не си адски ентусиазиран ако не ти се радват и ръкопляскат много много. В крайна сметка аз съм за Роклона. :recourse:

Поздрави,

Лука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за. След като публиката е уважила групата и е отделила време да дойде на концерта, мисля че е задължително да има поклон.

 

Аз нямам много сценични изяви, но винаги се покланям.щ

 

P.S. Поклонът тряабва да е заедно с групата, това е уважение и към нея. Ти си част от групата => Покланяш се с групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Поклонът тряабва да е заедно с групата, това е уважение и към нея. Ти си част от групата => Покланяш се с групата.

+1 Нали и барабанистите сме хора! :-(

 

Аз също държа на "Роклона"... независимо от музиката, която свирите!

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също смятам, че е добре да се поклониш. Така все пак показваш едно уважение към публиката :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на това мнение че трябва да има поклон..

 

Много ми е смешно когато феновете пляскат на накоя група и членовете на групата също почват да пляскат ..ствава нещо като да пляскат на себеси ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

И аз съм за :greenangel:.Това показва уважението към публиката и естествено не трябва да си с гръб към нея.Вчера чух по радиото,че барабанистите сме приятели на музикантите :drummer: Това го каза някаква даскалица...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези тъпи така наречени "екстремни банди" са адските селяндури! вместо да си чупят инструментите, могат да направят подарък на някой техен фен, който е сред публиката! точно ей такива неща правят селските банди по селските концерти

 

да се изпикаеш, да си счупиш инструмента за да си кажат селяните "ААА ТОЗ Е МОЯ ИДОЛ"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Според мен роклона е задължителен, кои как ште си го измисли зависи единствено от него.Но е задалжително заштото се пак сичко го правим заради хората и когато те се кефят ние се кефим ощте повече .Според мен чрез роклон е начин музиканта да покаже уважението си към хората. :punkband

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези тъпи така наречени "екстремни банди" са адските селяндури! вместо да си чупят инструментите, могат да направят подарък на някой техен фен, който е сред публиката! точно ей такива неща правят селските банди по селските концерти

 

да се изпикаеш, да си счупиш инструмента за да си кажат селяните "ААА ТОЗ Е МОЯ ИДОЛ"

 

Напълно подкрепям!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.