Jump to content
Българският форум за музиканти

Нашо Бас Видео (айде да ви видим)


basis4eto

Recommended Posts

Мода може да изтрие темата , защото мисля да свалям клиповете от vbox7 и за да не е тема с невалидни линкове , понеже то само мойте линкове , да не седи каот ислишен спам ми е мисълта ... Ай на добър час ! :)

 

 

Дидо, пич - стига глупости !!! Доста добър басист си, и преди съм го казвал. Забележката ми не е към тебе, а към приятеля ти, който ни провокира и то по доста тъп начин.

 

@Marin: Из тоя форум има доста добри басисти, които са си наистина добри и без да пускат видео. Гледал съм доста от тях по концерти - впечатлявал съм се от доста хора, и то без да ми свирят Джако. За мен лично, свиренето на Джако, Маркус Милър и т.н. е спорт - не си падам по такива неща. Далеч по- важно ми е басиста да знае какво да изсвири под "ей-тия барабани" и под "ей- тая хармония". И то не само да уцели не-фалшиви тонове, ами и да ми разкаже нещо, да има мелодия... За мен свиренето на бас е: 1) - груув ! и 2) - мелодична линия! Което автоматично ме изключва от "състезания" като това... Ти, като барабанист, би трябвало да разбираш за какво говоря!

 

@ Basist4eto: Остави си темата, остави си видеотата, даже качвай още изпълнения - гледаме ги с интерес. Аз също ги гледам, макар да не е мой тип свирене.

 

Мир !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, никой не иска война :) Провокирам естествено - като има можещ народ, айде да се порадваме, че и в България има добри басисти :cheers2: Все пак сме една шепа хора музикантите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе, вижте сега - и аз тая тема много я гледам, ма си немам камера. Може на некое джемче или репетиция да викна некой/некоя с една, та да ме видите и мене къв съм убавец :greenangel:

 

П.П.:

Иначе и аз съм фен на басистчето :recourse: и то достатъчно, че да пропусна да отговоря на половината неадекватни мнения тук и да осера темата :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дае човек , пусни едно видео тип "мазе бенд" , да е наситено само с яки неща и без премодулаций от рекординг екуипмента :greenball: чакам с интерес :) скоро може и от наща "кухня" да излезе некое видеоце но скоро не виждам соло на хоризонта от мене , малко свиря shit сега... ;) не разбираите под това наистина лайна , просто не е жаз .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещах ви себе си със група ... ето - http://www.zazz.bg/play:2bd2279c :surprise:

Редактирано от basis4eto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Моят добър приятел и колега basis4eto падна тежко болен от синдрома на БАН (Бърз Атипичен Нехуморизъм) поради учестилото му се наскоро чувство за хумор и в момента се лекува и не е в състояние да стане от леглото, затова взех инициативата и публикувам тук последните плодове от неуморния му къртовски труд (6-8 4аса свирене дневно) с баскитарата: Birdland - http://www.vbox7.com/play:23b9da85

 

Пожелавам му скорошно оздравяване. В този ред на мисли призовавам всички специалисти от МОДС (Медицински Отдел по Див Социализъм) да се мобилизират и да излекуват този достоен за нашия хубав форум велик музикант по-скоро. Надеждата ни се крепи на вашия професионализъм и добро празнично настроение (с повече чувство за хумор).

 

Айде весели празници на всички и поздрав с Basis4eto - Birdland :icon_shithappens:

Редактирано от marin_zhelezov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той тоя басисчето много добър бе ! Как не ви се свиди да го банвате .. :recourse: И се пак , защо почти само негови видеота има тука ? :) Гледам има басисти тука , не да няма ... Покажете какво можете е ?! :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, пускам едно мое видео, но трябва да кажа предварително, че от 4 год. не бях свирил на бас и сега преди 2 седмици пак си купих и имам голям мерак :hysterical: не пестете критика!!! :)http://youtube.com/watch?v=KMnkd6tqKnw

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е Батко бе, ееей?

Ето го Батко!

 

Обяснявам - всеки петък се събирам с разни хора в моето мазе, да си жемим. Значи, идват секви и много рядко музиканти. Докато беше топло имахме диджиредута, тромпет, флейта, блок-флейта, хармоники, секви тарамбуки, барабани (понякога), басове, контрабас, китари и т.н., и т.н.... Сега е студено и сме все по-малко...

Последният път (вчера) бяхме китара, тарамбука, сакс, бас и глас (ЗАБЕЛЕЖЕТЕ - 16 годишна) + камера. Певицата, саксофонистът и тарамбукчистът виждах за първи път (познайте кой е тарамбукчистът?).

Така де, оператор на камера беше Йоцо (на когото дължим много - около 83% от всичко), а аз поради липса на слайд за бас (некъде съм го оставил), който не е като за китара, вервайте ми, свирих с чаша от кайсиева ракия - туй то.

 

Парчето е пълно импровизация, но въпреки това се казва "Генгста шит, уи льов ит!"!

 

Ар ю ТРЮ иноф фор кликин вдис ->Video.jpg?

 

едит:

А бе, тука съм без гривните си - извинявайте!

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, пускам едно мое видео, но трябва да кажа предварително, че от 4 год. не бях свирил на бас и сега преди 2 седмици пак си купих и имам голям мерак :) не пестете критика!!! :)http://youtube.com/watch?v=KMnkd6tqKnw

 

нарочно се цитирам за да кажа че махнах времмено видеото, но до 1,2ч ще го сложа пак. Просто ютубе при компресията малко прецака картина и звук, а и ми бяха дадени ценни съвети а пък и мога да поправя някой грешки които тогава не можех да оправя щото свършиха батериите на процесора, но от вчера вече имам и адаптер ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.