Jump to content
Българският форум за музиканти

Нашо Бас Видео (айде да ви видим)


basis4eto

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=We4Y3lfreXc

 

Ко мислити?Мяза ли ви на нещо познато,че ме е страх да не съм изкопирал.То не,че е много дълго ама за тоя мумент става въпроз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ии манията продължава...аз докато не му науча всичките песни няма да мирясам :)))

Фънк жойнт на Маркуса.Поне началото,цялата много ше трябва да се занимавам,ако изобщо успея да я изкарам.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZI-n5tJlJLA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

whitegoat , получава ти се слапа , дай и нещо с подръпване ;) интересно ми е , хубаво е , да свириш и по другия начин разни работи , недей се мята само на слап ... мое мнение :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получава се...рядко хаха :) Аз тва уж се записвам да ме учат батковците,че иначе няма от къде да получа съвети ,ама нещо няма интерес :)

Иначе имам един клип с дърпане,както му викаш,в ютуб е :)

Редактирано от whitegoat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Are you gona go my way , не е чак толкова трудна песен , изкарай баса дословно брат :) имаш ритмични неточности в бас линията , вслушай се , ше стане . На втория риф на песента си в тоналност , но баса не е това ;) ако ти е трудно по слух да ги оправиш нещата , няма нищо срамно да изкараш една таблатура и да прочетеш нотите на готово ;) иначе си ритмичен и що годе тона ти е равен , което ти поставя цел да изкусуриш работите :) дерзай и запиши пак ! имаш работа за 1 ден / макс 1 час ;) /

 

поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за написаното!Послушах я и мисля,че видях къде бъркам,ама в момента не мога да се запиша,утре ако не забравя ще постна резултата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@whitegoat - Ти може да си видял къде бъркаш, но все пак - свириш едно мистериозно Сол в основната мелодия, което си е ре в действителност. Парчето е в дроп ре. Иначе е ОК. С копанье ще стане екстра. :):cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.