Jump to content
Българският форум за музиканти

Нашо Бас Видео (айде да ви видим)


basis4eto

Recommended Posts

мисля/доста се порових/че нямаме тука за бисистити тема-кой колко може.има тема за джем,но аз все още не съм на нивото "джем" ;) та,да са фукаме тука :) то може би главно за учащи като мене ще е тая тема ама.... та аз от тва лято свиря на бас-един inspiration man си имам - marin_zhelezov - че се заядох с тая баскитара,да викам ся и да споделя малко какво съм постигнал.Доволен ще съм ако тука има повече критика отколкото спам или др. а ето и линк към мойте раоти..... http://www.vbox7.com/play:067b0759 тва е.вие гоните... :)

Редактирано от basis4eto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми браво ! Каква е идеята ?

 

 

еми мислех да се получи нещо като тема със обменяне на мнения и опит.някои записва добро свое постижение,показва го,друг дажа критика ,съвет,показва нещо.полезни можем да си бъдем едни на други.ето примерно ся прохождам с баскитарата,но пък на контрабаса свиря от едно 5-6 години.някой който прохожда пък с контрабаса аз мога да му дам hint за нещо и така.нещо като килиино училище. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и ти подхождаш към свиренето като към спорт. Което не е лошо - показваш добра техника, познаване на флажолети и хармония, Ок - добър си, даже доста ;) !!!

Само дето за мен музиката не е спорт и не се мери с техника. Съжалявам, аз лично нямам "постижения".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааа човек недей така е.аз ако беше спорт утън щях да свиря :) портрета и америка са си доста лирични пар4ета...дет вика "един" за сваляне на мадами.. :) фен съм на джако обаче и "един ден..." като науча word of mouth ще я постна като нещо технично,спортно.за сега примерно бих се зарадвал на хинт за нещо солово на джако от типа на двете ми изсвирени работи,да е без ударни и др. инструменти.върху continuum на джако,но искам нещо малко по-разбираемо... ;) ае колеги дерзайте и пишете.

 

 

 

 

JACO>ALL

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло няма лошо,ама темата се припокрива с тази:

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=25378

 

Ако има интерес мога да ги слея - в кой раздел ще е по-удачно да ги оставя,според вас? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При "басистите", идеята е различна от тази на джем-а. Както барабанистите си имаме тема, където си пускаме видеотата, така и тук с басистите :) Айде да ни радвате сега с по някое и друго солце :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми то хубаво да ги слеем ,ама де да знам.сякаш предложената от тебе тема е повее за джем-соло-авторски парчета...аз тука на други изпълнители раотите свиря...но,айде нека да ги съберем че да не се разкарваме тука по целия форум. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятни флажолети и мелодия :punk_guitar: Само този дист... Направо метнах слушалките.. Как ме стресна :punk_guitar: Не съм критик, затова не критикувам качеството, но ефектът ти има нужда от сериозна смяна. И аз ползвам дист и знам каква е краста :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dist ми е hand made :) много съм го насилил... :thumbs_up: в бързината и... иначе се по-добре почва да звучи :thumbs_up: та....яко! :greenball: само баса да си сменя "някой ден,но не сега..." :P ще го махна тва да премерим сили,по точно"да обненим опит. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да... по-правилно е да бъде "Да обменим опит", защото познавам няколко басиста тук, които ще го приемат като на война това изказване :thumbs_up: Успех диста и баса!

 

БИРА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро изпълнение!Аз лично съм фен на Джако,но тези песни и техника с обертоновете никога не ми е харесвала.Мисля,че фънка от началото,който свириш е много як ! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте много готина тема и с удоволствие бих пуснал някое видео но този бас направо ме изуми като звучене страхотен е каква марка е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.