Jump to content
Българският форум за музиканти

Нашо Бас Видео (айде да ви видим)


basis4eto

Recommended Posts

Айде и аз вече мога да пиша да го е** . ;) Та по темата - http://www.vbox7.com/play:27f64479 на Жо Кокър , мноу яко парче , не е сложнотия , ама много радва . Колегата с поста преди мене , сичко мноу добре , фретлес , impressive . Kато за човек , който не е имал достъп до бас 2 години , да свири така на фретлес , добре е добре е , продължавай се така , ма много струни е чуек. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години!!! basis4eto, мерси колега за моралната подкрепа, наистина от 4 години (2003), даже вече почти 5 не бях свирил на бас, ама любовта към този инструмент ми остана, разбира се нивото ми е много ниско още, но... всичко с времето си. а фретлес защото съм свирил малко и на контрабас :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е , за мен контрабаса прави истинския басис .

Та по темата , тука ено жем-че за разсвирване , па го записахме тъй да има ... :) а , и китариста ни не можа да стигне до студиото заради големия сняг , както и певицата , та беше жеминг найт общо зето .

 

 

 

Ар ю ТРЮ иноф фор кликин вдис -> [̲̅ß̲̅∆̲̅$̲̅Ĭ̲̅$̲̲̅̅4̲̅ع̲̅Ŧ̲̅Ø̲̅]™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ни моа да разберра идно нешуу зашо в темата "Нашо бас видео(айде да ви видим)" гледаме само тоа "basis4eto"?!?!?

стига де! аре пускайте клипове и другите,ко само гледате(шот е без пари нали??)?аре пуснете не6ту др. клип4е или сменете заглавието на "Басс видеота на basist4eto"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та горното си беше простотия ... :surprise:

 

 

... Ето едно видео [̲̅ß̲̅∆̲̅$̲̅Ĭ̲̅$̲̲̅̅4̲̅ع̲̅Ŧ̲̅Ø̲̅]™ свирим DT , видеото пак е от оня ден , без китариста и певицата , ама пак става ... И наистина , ае пускайте видео де ! Интересно ми е да видя какво става из Българията , нещо ново да си покажем , някой чалъм ... :surprise:

Редактирано от basis4eto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля/доста се порових/че нямаме тука за бисистити тема-кой колко може.има тема за джем,но аз все още не съм на нивото "джем" :rolleyes: та,да са фукаме тука :) то може би главно за учащи като мене ще е тая тема ама.... та аз от тва лято свиря на бас-един inspiration man си имам - marin_zhelezov - че се заядох с тая баскитара,да викам ся и да споделя малко какво съм постигнал.Доволен ще съм ако тука има повече критика отколкото спам или др. а ето и линк към мойте раоти..... http://www.vbox7.com/play:067b0759 тва е.вие гоните... :cheers2:

 

 

дай да се видим ... за ши поговорим...че малко като тупалка я държиш китарката :D иначе си забавен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BASSSKO евала! Най-сетне някой да се пресрами и да пусне малко яка жица.

Чух и другото парче...Къртачка е! Поздрави и все тъй! :unsure:;):punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.