Jump to content
Българският форум за музиканти

Light The Torch - 50% Pain


Crimson

Recommended Posts

Драги съфорумници, с голямо удоволствие ви представям първия клип на баната!

Приятно гледане :)

Натиснете тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Видеото е с много добро качество, но е опропастено от всичките несъответствия между звук и картина. И все пак, браво, продължавайте в този дух :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро видео - евала пичове, наскоро го гледах и в майспейса ви. Продължавайте в същия дух - здраво къртене на мазилки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като сте давали пари за заснимане да бяхте се отпуснали малко и за хореография... и може би малко редакция и пост процесинг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото е с много добро качество, но е опропастено от всичките несъответствия между звук и картина. И все пак, браво, продължавайте в този дух :offtopic-001:

 

Не мисля че видеото има голямо количество на несъответствия между картина и звук.... надявам се да не е заради връзката ти към интернет :offtopic-001:

 

като сте давали пари за заснимане да бяхте се отпуснали малко и за хореография... и може би малко редакция и пост процесинг?

 

Какво да ти кажа LOE, като цяло не смятам че има смисъл да влагаме някаква хореография по време на свирене или поне не мисля че хора, които не им доставя удоволствие да правят нещо, мога да ги заставя да го направят! Идеята е всички да изразяват музиката както я чувстват!

Относно пост процесинга - видеото има доста по-добро качество в оригинален вариант, който не може да бъде качен в myspace заради своя обем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе, виждам, че си се понаучил да се дереш качествено накрая.... браво!

 

Иначе за клипа - добре е. Нещото, което може би ми прави най-лошо впечатление е звука на барабаните - не знам кой ви е правил звука. В друга подобна музика, тупаните винаги звучат значително по-тежко и напомпано.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото е с много добро качество, но е опропастено от всичките несъответствия между звук и картина. И все пак, браво, продължавайте в този дух :offtopic-001:

 

Не мисля че видеото има голямо количество на несъответствия между картина и звук.... надявам се да не е заради връзката ти към интернет :offtopic-001:

 

По-скоро трябва да се надяваш да е връзката ми, макар че не виждам какво общо има тя след като видеото ми е заредено до край докато го пусна. И други хора, които са го гледали потвърдиха. Може да са били разместени аудио и видео track-овете, но разминавания има и то очевидни и през цялото видео.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

!!! Много развитие, евала!

Въобще не бях влизал от отдавна.

 

Мене ме накефи :recourse::virtuoz::huh:

Тряаа да има яко метъл!!!!

 

Малко това със превръзката на очите ми напомня на ...and justice for all, яко

 

Само едно солце му липсва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе евала на момчетата.Какво се заяждате за глупости.Все пак за непрофисионална група

си е екстра.Малко групи могат да си позволят яки клипове и качествен звук. :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе, тийнове, мен ме кефи клипа.

Вярно има леки разминавания, но не знам дали са от самия клип или се е прецакало видеото при компресирането от Май Спейс.

 

БТВ:

Как се снима такова видео с черен фон?

В смисъл, това зелен екран ли е или е някаква спешъл композиция с черни чаршафи отзад?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе, тийнове, мен ме кефи клипа.

Вярно има леки разминавания, но не знам дали са от самия клип или се е прецакало видеото при компресирането от Май Спейс.

 

БТВ:

Как се снима такова видео с черен фон?

В смисъл, това зелен екран ли е или е някаква спешъл композиция с черни чаршафи отзад?

 

Спешъл композиция с черни "чаршафи" отзад :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)
К'фа хореография бе? Т'фа да не ви е модерен балет!? :D

 

Според мен парчето е много яко и клипчето радва :)

 

 

Под "хореография" пич, в тоя контекст се разбира преди снимките да се разберат кой какво ще прави, кой кога (на кой пасаж) ще бъде заснет, кой откъде ще бъде осветен, та да изпъква най- хубавия му (или страшен, според случая) профил и т.н. Щото иначе се получава като в тоя клип - някакви пичове си свирят нещо, никой не ебава зрителя за слива и т.н. Всеки е за себе си.

Поне гледайте чат-пат в камерата бе, момчета - това е все едно че ми обръщате внимание персонално на мен, зрителя, това значи, че ми разказвате нещо лично на мен, че имате някакво послание към мен ! В клипа (който е доста добре заснет, всъщност), няма "обръщане на внимание на зрителя". Всъщност няма никаква емоция - просто някакви пичове си свирят нещо... може би са на репетиция ? Може би това парче го свирят вече н-ти път,може би им е скучно, та е така почти механично ?

Как пък никой не си помръдна погледа от грифа, как не помръдна поне крачка вляво- вдясно, да не би да не се спънете в кабелите ? Ясно, че имате точно определени позиции заради камерите, ама поне малко движение в тялото и в инструментите бре, много е статично всичко !!!

Ето един произволен пример:

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseacti...ideoid=27222444

Музикантите общо взето стоят на едно място (т.е. не се разхождат като отвързани) но НИКАК не са статични!

 

Вокала - общо взето - лицето на групата. Лицето обаче е полу-заспало през целия клип. В силните моменти на припева - където е здравото дране - очите му все едно са затворени. Няма очи - няма контакт с публиката (зрителя). Тоя човек нищо не ми каза, дере се за него си, и не му пука дали го чувам. Айде пак да се върнем на горния клип. Пича от Soilwork (който ми е особено симпатичен) ми крещи в лицето своите истини, на него му пука от това, което пее и иска целия свят да го чуе. И, общо взето, целия свят го чува.

Още един пример:

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseacti...ideoid=27047273

:drummer: Тия са ОГРОМНИ ! :godbless:

 

Още за вокала - жестове !!! Подсилват визуалния контакт, подсилват внушението. Знам, че държиш китара, но на никой няма да му пука (и да се заяде) ако поне на клипа я пускаш за малко за жестикулиране. Справка - горните два клипа, плюс още ~ милион от нета.

И те тоя образ:

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseacti...videoid=1674452

 

-------------------

 

Цялото това го написах не щото нямам какво да правя на работа и искам да се заяждам с групата, а защото групата ме кефи, и искам следващите и неща да са ОЩЕ ПО-ДОБРИ !!!

Напред и нагоре, пичове ! :oops::headbang:

Редактирано от Demiurg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Гледах видеото преди доста време, но сега ще използвам възможността да изкажа мнение.

Смятам, че като за млада група клипа е повече от добър. Винаги може да се желае още и повече, но не мисля че му липсва сюжет най-малкото. Харесва ми, че е черно-бял, а любимия ми момент е в самия край, когато запалват течноста по пода и пламъка е в различни цветове. Също много се кефя на едната китара там :thumbs_up:

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.