Jump to content
Българският форум за музиканти

любим звук на китара


bony

Recommended Posts

Metallica - ...and justice for all

Slayer - Всичко

Meshuggah - Chaosphere

Converge - Jane Doe

Mayhem - De mysteriis dom sathanas

Burzum - Filosofem

Pink Floyd - Всичко

Cannibal Corpse - Всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Стив Лукетар - Toto,Стив Морс - Deep Purple и саунд-а на китариста от Jurney са първите за които се сетих!

След това ми дойдоха на ума David Gilmore & Pink Floyd и John Petrucci ( с muzikman)!

 

Greets!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрият ,натурален ,възможно най аналогов и не напудрен саунд.Примерите са наиситна прекалено много във всички стилове,за да ги изреждам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък, за разлика от Overdrive, си имам любим китарен звук. Също слушам и харесвам страшно разнообразна музика като стилове и звучене, но в моята лична класация за китарен звук неизменно на първото място стои Andy Timmons. Особено албума 2006, просто ТРОШИ РЕБРА!!! :cheers2:

от къде да си го изтегля да го чуя

от 3-4 години на съм слушал нова музика ,явно съм поизостанал доста

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОЯТ !!! Хора , започнете да правите звука си както на вас ви харесва , не както е някоя си там песен ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ме кефи телекастър-ов звук - знам, че е много диско :cheers2: ама ..си има китаристи в групи като pixies, placebo, silverchair, които основно използват telecaster

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SRV, Zakk 'F' Wild, Slash & Steve Morse също са в класацията. Нечовеци всичките!!! :unsure:

 

Телекастъра води с 12873340 светлини години пред всички други за НАЙ-ГНУСЕН звук. Отварт! Трябва да ги забранят със закон!!! :)

Редактирано от Baby Thomas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам звука на John Frusciante (примерно), но от друга страна мисля, че Lord of Darkness е прав... моят звук най си ме кефи поради простата причина, че пасва на типа музика, която правя.

 

 

:)

 

мен ме кефи телекастър-ов звук - знам, че е много диско :unsure: ама ..си има китаристи в групи като pixies, placebo, silverchair, които основно използват telecaster

 

Silverchair -> Telecaster...не мисля... а и никога не са звучали като с Tele...

 

reference:

 

http://www1.freewebs.com/sickened_emotions...ielsguitars.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е браво бе - никой не спомена звукът от китарата на Ангъс Йънг :)

Също така ме кефи звукът на Глен Типтън от Джудас Прийст. Особено в песента Burn In Hell :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така ме кефи звукът на Глен Типтън от Джудас Прийст. Особено в песента Burn In Hell :)

 

Аз в тая песен повече харесвам баса :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.