Jump to content
Българският форум за музиканти

най добрия интерфейс за реамп


Black Bird

Recommended Posts

Здравейте! Искам да си купя аудио интерфейс с възможност за реампинг.

В смисъл вече записана китара с ди бокс необработена и после да я пусна през изхода на саунд картата и да я запиша на ново с усилвател.

 

Мислех за Маудио 410 има 8 изхода.

Други идеи?

 

Тенкс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

A reamp box имаш ли? Аз засега карам с ему1212м, но ще я сменям, за да не се налага да включвам единия изход ту в реамп бокса и ту в монитора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A reamp box имаш ли? Аз засега карам с ему1212м, но ще я сменям, за да не се налага да включвам единия изход ту в реамп бокса и ту в монитора.

Точно затова искам карта с изходи да не сменям постоянно изходите.

и се чудех за това http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSHOP....umpTo=OfferList

ако знаеш нещо по добро в тоя ценови диапазон и ако имаш съвето от ултимат форума казвай! :punk_guitar:

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми firepod-а е доста разпространен, но не е кой знае какво като звук, според това което съм чел. Ако си имаш интерфейс можеш да вземеш едно emu 0404usb. То може да работи самостоятелно като 2канален spdif конвертор, но пак се получава че плащаш за неща които не ползваш. Доста добри ревюта получава алезис ио26, който е с много функции и с 8 преампа, на доста добра цена. Аз се спрях на emu1616m и се надявам да имам скоро такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и каква е разликата между

EMU 1616m PCI и EMU 1616 PCI :punk_guitar::)

 

От къде го поръча?

Аз мисля от мюзикстор....

 

А това Alesis значи е добро а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е в конверторите, 'м' значи mastering grade (-120db) и по-добри преампи, затова и има толкова разлика в цената. Аз гледам за втора ръка, защото са ми скъпички. Алезиса не мога да ти гарантирам, но се говори че е bang for the buck :punk_guitar:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично незнам как се държът драйвърите на алесис /една много уважавана фирма от мен/

Редактирано от f1_sound
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 410 мога да кажа че има и много добри преампи което мен ме изненада много тихи са и детайлно

звучът ако мога така да се изразя просто имах взимане даване за 2 дена с една бройка докато собственика

си е взе от мен аз лично правих сравнения с фокусрайта ми и м- аудиото се държеше добре за парите си а фокусрайта ми

е почти 2 пъти по скъп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 букви - EMU :thumbs_up:

Държи се добре и конверторите за парите си наистина са много добри. Пък и наборе ти ЕМУ си имал така че си го познаваш :)

А предусилватели трябват ли ти всъщност или само линейни входове?

 

Алесис е култ да - само че HD24XR -a ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво използвате за реамп бокс?

Мисля да ползвам ДИ Бокс.

Обаче незнам все още какъв.

Имал съм Берингър....и е много шумен.:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.