Jump to content
Българският форум за музиканти

Steinberg The Grand


Recommended Posts

Spectrasonics Atmosphere, KORG Wavestation - намира се в пакета KORG Legacy Collection, Camel Audio Cameleon, Native Instruments FM7, Native Instruments Pro-53, RGCAudio z3ta+. Има и други но не се сещам сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Предполагам знаеш къде да ги търсиш - мисля че ги има всичките - особено препоръчвам Атмосферата, макар че тя не е точно синт а е ROMPler. А я кажи и ти некой як синт, щото аз доста знам ама нямам възможност да тествам всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно това е.нямам много синтове и за това питах.иначе ползвам горепосочените + на cubase синта.доволен съм много от синтезаторите на reason също - голяма зарибявка са.иначе ползвам и доста бленди от алесис-а ми,но те са вече малко старички и се заигравам с плъгини на cubase като филтри,дилеи и т.н. и се получават доста изкривени неща :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

вчера разгледах някои VST модели на VIRUS.не знам дали сте я чували тази марка,но определено е много напред с нещата.вижте тук за какво иде реч горе долу.

 

P.S.това е хардуер,VST-то го разглевдах в студиото на един приятел.

Редактирано от Topsun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Има ама ако имаш powercore..:metalist: Иначе вируса си го има и в хардуерен вариант и наистина изглежда страшен и демото на сайта звучи страхотно. Има един мод за z3ta+ който има вируски пачове. Във форума на BANG tuzemec казваше, че е чел по форумите, че z3ta+ може всичко, което може и вируса...

Сега чакам phile да се включи тук и да ме поправи ако съм объркал нещо..:bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой плъгин - вирус или z3ta+? първия май не може да се открие а и да го намериш няма да можеш да го подкараш щото иска powercore. втория би трябвало да го има знаеш къде, ако го няма, мога да го кача

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)

Всичко, що е на Steinberg, кърти. ;) Също и редакторът им WaveLab е перфектен, само него използвам. Нейде бях чел писания на музикален редактор, че това е единственият редакционен софтуер, който никога не му е забивал и крашвал. ;) Продукти като CoolEdit и Soundforge остават назад в класацията и определено има какво да научат от Steinberg. ;)

А z3ta+ наистина има големи възможности, тъй като не е базиран само на един тип синтез. И все пак, любимецът ми е FM7. :ph34r:

 

Между другото, имам един Moog Modular софтуерен синтезатор, ако някой прояви интерес...

Редактирано от Stone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, имам един Moog Modular софтуерен синтезатор, ако някой прояви интерес...

направо е невероятен!!! адски много възможности има това чудовище!!!

коя версия имаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.