Jump to content
Българският форум за музиканти

Steinberg The Grand


Recommended Posts

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

то ти мани ми най-трудно да го накараш да ползва само рам щото уиндолса е толко тъп, че ти му казваш абе ползвай рам и той се ти вика немам витруална памет,а в същото време рама се ползва на 1/4 абе Бил гейтс е педераст се пееше в една песен :)

Батка за рамта ората отдавна са измислили тарикатлък за по-слабички компове с виндовс, ама трябва да хартисаш 1 ГБ място от харда. Начи който се е занимал с линукси и прочие, знае че там има една работа дет се казва swap partition, който служи за виртуална памет. Та ако ти е слаб компота и имаш примерно 256 рам - цепиш харда да остане един партишън около 600 мб, щото оптималния вариант за swap-а е 2 или макс 3 пъти колкото рамта и после на виндовса му назначаваш тоя партишън да си го ползува по предназначение за виртуална памет, като му задаваш 600 мб да си пасе. При тази схема нещата се подобряват значително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста тарикатлък има:curse:

наистина е мнооого як!

аз като го дръпнах преди време тотално бях полудял по него...

 

не знам дали съм се оправил обаче... :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Бъкано е със софт.Може ли човек да ползва всичко?Само виртуалните органи с доста добро качество са поне 3...Вие колко VST софтуеър имате качени по компютрите?

:happy: Аз например имам около 7 гига в инсталирани плугини и около 120 гига виртуални инструменти и сампли :curse: В момента тегля още 5-10 гига виртуални инструменти, които съм нямал :rolleyes:

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

важно е да имаш,ама е важно и да можеш да ги употребяваш:)готиното е,че като имаш много,хавата ти е разнообразна и не зацикляш в употребата на един:Dяко!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

NI B4 е добър орган. :D

Аз лично нямам много на брой VST, но всъщност не мисля и че е нужно. Обичам сам да си синтезирам семплите, а не да имам цял куп такива и да ровя за близък звук, ако няма такъв, или пък, ако идеята е близка до вече съществуваща, то модифицирам готовите. И даже бих могъл да се огранича до един-два FM-синтезатора (примерно, FM7 и z3ta+), което ми осигурява достатъчна свобода и гъвкавост. Иначе имам повечко. Разбира се, ако е нужна емулация на акустичен инструмент, се увеличават - примерно идват B4, Grand Piano и т.н. Не крия, че FM-синтезът ми е любим метод, де, признавам си. :D

:) John Chowning :D

Редактирано от Stone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.