Jump to content
Българският форум за музиканти

Питанка за Vst инструменти


Wolfheart

Recommended Posts

Здравейте съфорумници,имам едно въпросче към вас.Срещал ли е някой някъде по екзотични vst инструменти,имам предвид азиатски инструменти и иструменти от изтока,струнни,духови ,всякакви.Ако няко от вас е имал близка среща такива,би било добре да сподели имена и как се представя софтуера.

Благодаря и поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери и Kong Audio. Някои от техните плъгини ще се използват в анимационния филм "Skunk Fu".

+1. ;)

Добри са определено, вкл. и безплатни версии мисля че имаше и ми се мотаят някъде наоколо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Здравейте съфорумници,имам едно въпросче към вас.Срещал ли е някой някъде по екзотични vst инструменти,имам предвид азиатски инструменти и иструменти от изтока,струнни,духови ,всякакви.Ако няко от вас е имал близка среща такива,би било добре да сподели имена и как се представя софтуера.

Благодаря и поздрави!

 

Малко късно, но все пак можеш да пробваш и EWQL RA - 16 ГБ със 24bit/48Khz семпли, а като добавка можеш да пробваш и Project Sam's True Strike 1 и True Strike 2 (всички имат демо-та на сайтовете). Не са трудно за намиране, освен за True Strike 2. True Strike се предлага в 3 позиции на микрофоните за реален surround звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един VST такъв,който ползвам и аз леко върви,лесно се настройва,не заема много памет

качество съвсем прилично

emm-knagalis

 

Виж и този етно VST:Sound Burst Ethnosfere 1.1 и за него се отнасят горните достойнства

с допълнението че има и много добри тарамбуки и ударни рифове

само дето не мога да намеря линк.успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.