Jump to content
Българският форум за музиканти

"Духачи" във форума има ли?


Recommended Posts

Ей Господа тубисти!:blush:

Нямам нищо против да се видим някъде на по 5-6 бирички..пък и да пробваме дали ще можем да изпитем количеството, което могат да поберат нашите инструменти...разбира се бира а не "рикия" щото ще стане лошо:):):hysterical:

Редактирано от Scooper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • Отговори 138
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

тей де може и да не са джазисти... просто ако някой може да ми каже някаква тяхника да вземам високи тонове може да я сподели :punk_guitar:)) аз в момента се занимавам с джаз и ми е доста интересно, само че започнах много скоро (само преди месец и половина) та не сам особено напред с материала... Свиря също и народна музика.

Някой знае ли някакв линк с хора и сола разписани за тромпет??? аз доста съм се ровил из нета ама нищо не открих за съжаление.

ами ако те интересуват прросто за разсвирване, виж на www.musicstudents.com. там имаше за много различни инструменти, заслужава си да погледнеш. иначе има и на други места, ама не мога така от раз да си намеря колекцията с линковете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Гледам ви много цитати кларинета било супер лесно :) това не е вярно поне за мен аз съм саксофонист на 15 год. и свиря малко фънк джаз и чалга кючеци хахаха ама е яко аа вие имате ли записи да ви чуя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Schagerl .... дай да намерим от някъде някой F bass. не е задължително да е такъв но да е малък...:slap::):lol:

 

Ако се нуждаеш от малък инструмент еуфонуим няма ли да ти свърши по-добра работа? Колкото до F баса, предполагам, че ако потърсиш в софия, би трябвало да има такъв инструмент в някои от музикалните магазини. За какво всъщност ти трябва? да не сте решили да съберете банда с туби? :icon_shithappens: Или можеш да попиташ в духовите оркестри в софийска област ако имат такъв да ти го дадат да го плзваш, ако никой не свири на него в момента....има такава вероятност...Топ-Диригент?

Редактирано от Schagerl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен!!! Привет на всичкото тубист по форума! :-)

www.sevlievo-orchestra.com

 

ако не си го направил още, можеш да идеш във раздел предложения и да дадеш своя галс за създаването на раздел духачи....:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен!!! Привет на всичкото тубист по форума! :-)

www.sevlievo-orchestra.com

 

 

Охооо... И Севлиевци виждам наоколо! То работата загрубява... :hysterical:

 

Хайде като съм отворил приказка за бира да я продължа.

 

Колеги тубисти, а и не само,

 

Моля за предложения за изпиване на бира в неизвестни количества до края на месец юли. Ако някой има идея за някакво събитите или просто дата - моля да не си трае, а мощно да напише тук. Имаше преди време бирени палатки тука по центъра с баварска духова музика. Не знам тази година дали ще има подобни, но това например е едно подходящо събитие, където бирата се лее заедно с музиката.

 

:hysterical::hysterical::surprise: - чакам вашите предложения :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Духачьитье, бихте ли посетили тази тема и си дали номерчето, че да сглобим раздел за духанийе?

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен!!! Привет на всичкото тубист по форума! :-)

www.sevlievo-orchestra.com

 

 

Охооо... И Севлиевци виждам наоколо! То работата загрубява... :hysterical:

 

И какво,казваш,ни е на севлиевци? :thumbs_up: Не сме лоши хора бре,особено аз! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Алоха. Аз се зарибявам на една окарина, когато си почивам от баса, вкъщи. Много е яко да се духа! :Д Разбира се, абсолютно аматьорско.

Редактирано от Радослав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.