Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Аз свиря на баритон от десетина годинки:virtuoz:И пада яко веселба

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз си падам духач, даже май ша дойда най големия духач шот свиря на кавал :happy:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво барни!:happy:ще трябва да ни посвириш някой път..аз съм много голям фен на тоя инструмент

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноо се радвам :pray: то и аз кат теб от 10 годинки че и пове4е свирука

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:inlove: аз свиря на кларинет и ми харесва .......радвам се че има и други.....търсете ме ако нещо не ви е ясно и за духови оркестри :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз на доста духови посвирвам освен пианото и синта.......

последно на кавал доста свиря, а доскоро на тромбон и туба в духовия оркестър на гимназията, при това имам 15ина годинки стаж там.........а сега съм захванал една зурна дето не знам ше я бъде ли или не....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:metalist::metalist::metalist::) Ае колегата на каваля :P ти каде свириш в някой състав нещо може да сме са срещали по конкурсчета или фестове. Пиши някой ЛС да обменим някво инфо :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз духам от време на време - кога в сакса ,кога в на полицайте онези работи ...кога на бриджа при капитана - да ме пробват да не съм пил ....

:beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми ше духаш:beer:няма да се цеуваш първо я:)иначе мойта зарибявка в момента е да дирижирам духов оркестър.брутално е!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ми ше духаш:godbless:няма да се цеуваш първо я:cheers:иначе мойта зарибявка в момента е да дирижирам духов оркестър.брутално е!

Еее Topsun , ама как ме напомни за часовете по духова оркестрация ...ееее Бай Кольо ...Бог Да го прости ! :beer:

А кой оркестър дирижираш ??? Къде ??

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Академия за музикално,танцово и изобразително изкуство - Пловдив.Включено е в програмата и е доста забавно.Общо взето дори и да го издирижираш,оркестрантите едва ли ше го изсвирят.... :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Общо взето дори и да го издирижираш,оркестрантите едва ли ше го изсвирят....

Е де ...тва или е черногледство или е реализъм ..надявам се ,че е първото !

:hello:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свиря вече 12 години на туба и понеже нямам богат избор а и съм любител сега свиря в духовия оркестър на Механо техникума гр.Варна.Знаете как е с духовата музика няма хора и вече е много трудно сега се мъчим да съберем нови музиканти които да обучим и се надяваме нещата да потръгнат.Иначе оркестъра е на 50г. с голяма история и беше след най-добрите в България.Много съм навит да направим нещо с някой сериозни пичове може нещо хора на Дико Илиев може Горан Брегович а може и някоя изгъзица всеки който иска да опитаме да пише ще измислим нещо.А химни и маршове съм свирил и свиря много ама те не се слушат освен на национални празници.

Редактирано от Ivanjello

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук сме още двама тубисти поне:P:lol: Може да спретнем оркестърче сано от туби и да свирим поп и рок;):):lol: Ще звучи ЯКО;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може да пробваме какво ще се получи.Вие от кой край на България сте?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.