Jump to content
Българският форум за музиканти

"Духачи" във форума има ли?


Recommended Posts

  • Отговори 138
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:inlove: аз свиря на кларинет и ми харесва .......радвам се че има и други.....търсете ме ако нещо не ви е ясно и за духови оркестри :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ми аз на доста духови посвирвам освен пианото и синта.......

последно на кавал доста свиря, а доскоро на тромбон и туба в духовия оркестър на гимназията, при това имам 15ина годинки стаж там.........а сега съм захванал една зурна дето не знам ше я бъде ли или не....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:metalist::metalist::metalist::) Ае колегата на каваля :P ти каде свириш в някой състав нещо може да сме са срещали по конкурсчета или фестове. Пиши някой ЛС да обменим някво инфо :P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз духам от време на време - кога в сакса ,кога в на полицайте онези работи ...кога на бриджа при капитана - да ме пробват да не съм пил ....

 

:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми ше духаш:beer:няма да се цеуваш първо я:)иначе мойта зарибявка в момента е да дирижирам духов оркестър.брутално е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми ше духаш:godbless:няма да се цеуваш първо я:cheers:иначе мойта зарибявка в момента е да дирижирам духов оркестър.брутално е!

Еее Topsun , ама как ме напомни за часовете по духова оркестрация ...ееее Бай Кольо ...Бог Да го прости ! :beer:

 

А кой оркестър дирижираш ??? Къде ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Академия за музикално,танцово и изобразително изкуство - Пловдив.Включено е в програмата и е доста забавно.Общо взето дори и да го издирижираш,оркестрантите едва ли ше го изсвирят.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето дори и да го издирижираш,оркестрантите едва ли ше го изсвирят....

Е де ...тва или е черногледство или е реализъм ..надявам се ,че е първото !

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Аз свиря вече 12 години на туба и понеже нямам богат избор а и съм любител сега свиря в духовия оркестър на Механо техникума гр.Варна.Знаете как е с духовата музика няма хора и вече е много трудно сега се мъчим да съберем нови музиканти които да обучим и се надяваме нещата да потръгнат.Иначе оркестъра е на 50г. с голяма история и беше след най-добрите в България.Много съм навит да направим нещо с някой сериозни пичове може нещо хора на Дико Илиев може Горан Брегович а може и някоя изгъзица всеки който иска да опитаме да пише ще измислим нещо.А химни и маршове съм свирил и свиря много ама те не се слушат освен на национални празници.

Редактирано от Ivanjello
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.