Jump to content
Българският форум за музиканти

Трябва ми добра китарна програма


Lighthammer

Recommended Posts

Та значи може ли да ми дадете съвет за такива и евентуално откъде да извърша процедура "даунлоуд", че хич не съм наясно...Мерси предварително. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Ultimate Guide for Beginners

 

Неслучайно е кръстена така тази тема.

 

За даунлоуда - data.bg, read_rules.net и др.

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) ама карай. Мисля, че най-лесната за използване програма за ефекти е Guitar FX Box. Откъде да си я намериш няма да ти кажа, защото е против правилата, но ще ти подскажа, че не иска регистрация, а и хората по фрий сървърите като дейта качват какво ли не ;-)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Човекът е писал, че търси "добра китарна програма". FX Box определено няма място в списъка.

Guitar Rig, Amplitube, Revalver MkII - избери си. И не забравяй, че ще ти трябва DI Box и добра звукова карта за качествен звук.

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ли така ми се струва или има такава тема през 4-5 дена. :recourse: И отново ще оспоря твърдението, че Guitar FX е пълен боклук в сравнение с Guitar rig, Amplitube .....твърдения като "брутално високо latency" или, че "е невъзможно да се извади свестен звук" са глупости..

 

П.С.

Май трябва да се предложи на девелоперите на IPB форумите да направят линка ТЪРСИ ярко червен...

Редактирано от Talic_Zealot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.