Jump to content
Българският форум за музиканти

Journey To Undying Lands


Aresius

Recommended Posts

Това е е най-новата ми саундтракова композиция и първа, която съм правил с ЕWQL. Мисля, че е ясно откъде съм черпил вдъхновение за създаването и. "Властелинът на Пръстените" е любимата ми книга, любимия ми филм, а саундтракът на трилогията е любимия ми саундтрак :dance:

Композицията може да я чуете от тук ---> JOURNEY TO UNDYING LANDS

Приятно слушане ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....яко е !...има тематичност.....ползваш некви пинизи от сорта на полифонична имитация и бассо остинато което е яко!.....и EWQL си го бива...само флейтата я пробвай от Edirol Orchestral- по-добра е....разбира се и тоналния план дето се се върти около Ам-F-C...представи си ако изведнъж влезе Cis m...:-) :dance: ...по-яко ще е :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с интерес следя авторската ти музика, но мисля, че този път е по-слабо от предишните, някак небалансирано ми стои, инструменти се появяват и изчезват отникъде и всичко е на отделни пасажи, а не стои като едно цяло. Около средата има по-интересни моменти с нови теми, но иначе е доста мудно, може би е по-добре да съкратиш тия 6 минути на около 3-4 с най-важното. Може би му липсват модулации към други тоналности, което създава монотонното впечатление.

 

Но пък щом е саундтракова композиция, вероятно би паснало на широки общи планове и красиви лежерни природни картини с летяща камера. :recourse:

 

Звука обаче е много изпипан, прилича на музика от истински филм, при това хитов.

 

Съжалявам, че се налага да кажа това, другите ти произведения много ми харесват.

Редактирано от olygofren
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@аlexnous - ползвал съм флейта от саундфонт, но може би ще пробвам да я заменя с едиролската, че и аз много си я харесвам, както и вибрато обоето :)

 

@olygofren - нормално е едно парче да се харесва от някои, а от други - не, то си е въпрос на вкус.

Да съкратя казваш... аз вече съкратих. Парчето бе почти 9 минути дълго и затова орязах около 3, щото си дадох сметка, че 9 е прекалено много... просто се поулях малко с писането :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.