Jump to content
Българският форум за музиканти

я понеже сички сме виртуози


Spaz

Recommended Posts

лапетата са железни :) обаче плаката на хари потър отзад некакси разваля атмосферата :)

Chris%20Feener%20-%20Me.jpg

 

кви лапета направо сулита :lol: ама много дънят да, направо убиха всичко детско в мен

п.с.POD -а скивахте ли го а? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,

евала на децата-изисква юнашка воля да седнеш и да се трудиш с метронома за да докараш до перфекност такъв труден пасаж.Но музиката не се изразява в механика само и упражнения(знам че този пасаж е на Петручи и въпреки че го уважавам много голяма част от музиката му ми прилича на сложни упражнения).С малко усилие и време предполагам че могат и маймуна да научат да го свири това и отново без да обиждам някой само споменавам че се кефя на Петручи и Дрийм Тиътър,но музиката не е само математика.Сигурен съм че който и да е било от нашия форум може да седне и изпипа перфектно този пасаж(или някой подобен на него)стига да има достатъчно воля и търпение да работи с метроном и постепенно да ускорява от мравешко до бързо темпо.И последно казвам че това си е мое мнение и с както всичко друго се съгласяваме да не се съгласяваме :lol:

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,

евала на децата-изисква юнашка воля да седнеш и да се трудиш с метронома за да докараш до перфекност такъв труден пасаж.Но музиката не се изразява в механика само и упражнения(знам че този пасаж е на Петручи и въпреки че го уважавам много голяма част от музиката му ми прилича на сложни упражнения).С малко усилие и време предполагам че могат и маймуна да научат да го свири това и отново без да обиждам някой само споменавам че се кефя на Петручи и Дрийм Тиътър,но музиката не е само математика.Сигурен съм че който и да е било от нашия форум може да седне и изпипа перфектно този пасаж(или някой подобен на него)стига да има достатъчно воля и търпение да работи с метроном и постепенно да ускорява от мравешко до бързо темпо.И последно казвам че това си е мое мнение и с както всичко друго се съгласяваме да не се съгласяваме :)

 

 

Владо

... абе не е само да седнеш да го упражняваш и после да го изсвириш, нали се сещаш, че Петручи се е потрудил да го измисли :lol:

Редактирано от solo5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лапетата са железни :D обаче плаката на хари потър отзад некакси разваля атмосферата :lol:

Chris%20Feener%20-%20Me.jpg

 

кви лапета направо сулита :) ама много дънят да, направо убиха всичко детско в мен

п.с.POD -а скивахте ли го а? :D

това с POD ли е свирено :)

Великолепен звук :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,

евала на децата-изисква юнашка воля да седнеш и да се трудиш с метронома за да докараш до перфекност такъв труден пасаж.Но музиката не се изразява в механика само и упражнения(знам че този пасаж е на Петручи и въпреки че го уважавам много голяма част от музиката му ми прилича на сложни упражнения).С малко усилие и време предполагам че могат и маймуна да научат да го свири това и отново без да обиждам някой само споменавам че се кефя на Петручи и Дрийм Тиътър,но музиката не е само математика.Сигурен съм че който и да е било от нашия форум може да седне и изпипа перфектно този пасаж(или някой подобен на него)стига да има достатъчно воля и търпение да работи с метроном и постепенно да ускорява от мравешко до бързо темпо.И последно казвам че това си е мое мнение и с както всичко друго се съгласяваме да не се съгласяваме :)

 

 

Владо

... абе не е само да седнеш да го упражняваш и после да го изсвириш, нали се сещаш, че Петручи се е потрудил да го измисли :lol:

Не знам защо, но съм съгласен и с двамата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се въодушевих :lol: и вече го докарвам криво-ляво до 144bpm, само още 24... ебало си е майката, деба и лапетиите :) на музикалното изложение във frankfurt обаче какъв имаше, малеее, тия бледнеят пред него, лудница

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wow: :wow: :wow: бахти и лапетата......ся 2 дена ще ме е срам да хвана китарата...... :wow:

кво разправаяш мен напрао ме избиха комплекси :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.