Jump to content
Българският форум за музиканти

я понеже сички сме виртуози


Spaz

Recommended Posts

:wow:  :wow:  :wow: бахти и лапетата......ся 2 дена ще ме е срам да хвана китарата...... :wow:

кво разправаяш мен напрао ме избиха комплекси :)

мани мани, както имаше едно предаване по канал 1 - в него имаше една рубрика 'КЪДЕ СМЕ НИЕ'. аз специално някъде на дъното :D:):P:lol::P :wow:

 

ама то това е щото седим и ревем тука вместо да свирим..... :D:P:D

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебало си е майката... тамън го докарах наравно с тия момчета, и в момента в който реших да се снимам доволен и красив как свира тез арпежчета :guitar: изведнъж тряс :) се едно за пръв път фащам китара, заеби :) забравих сичко, сценична треска :green: много интересно се получи, ама не е за пред хора :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tва ли са тъпите дебели американци бе :) Пу, дееба капитализма :) Защо нема гении от Беларус, Камбоджа и Северна Корея?

 

Евала на младежите:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на децата, много добре се представят - ще станат метъли за чудо и приказ.

Искам да ги видя след три-четири години - вече като оформени дългокоси металурзи, а на стената вместо Хари Потър, да се пули Глен Бентън. :)

А иначе си мисля, че свирят добре, защото са талантливи и са се трудили, а не защото са американци.

Мисля, че и в Беларус и Камбоджа има такива деца, само дето много от тях не могат да си купят камери, та да ни се представят. Помолете Дж. Буш да им измисли една-две граждански войни и да ги бомбандира малко на тяхна територия, та дано да влязат в час и да разберат, че без уебкамера, човек е за никъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на децата, много добре се представят - ще станат метъли за чудо и приказ.

Искам да ги видя след три-четири години - вече като оформени дългокоси металурзи, а на стената вместо Хари Потър, да се пули Глен Бентън. :)

А иначе си мисля, че свирят добре, защото са талантливи и са се трудили, а не защото са американци.

Мисля, че и в Беларус и Камбоджа има такива деца, само дето много от тях не могат да си купят камери, та да ни се представят. Помолете Дж. Буш да им измисли една-две граждански войни и да ги бомбандира малко на тяхна територия, та дано да влязат в час и да разберат, че без уебкамера, човек е за никъде.

Tия деца в Камбоджа нямат пари за храна, а ти искаш камери да си купуват ... и оборудване и китари и све...

 

Американците имат ебаси музикантските школи и тва си мисля, че не е кой знае какво за тях.

 

А иначе не си прав да стават метълчета ... да станат луди, ама от оня тип луди ... с късите коси ... като Сатриани и Петручи... Сатриани дето хич няма ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.